Botanicum Natural Spa to nowa dla mnie marka oferująca kosmetyki naturalne, którą odkryłam dzięki Instagramowi. Marka ma w swojej ofercie bogatą ofertę kosmetyków naturalnych. Skusiłam się na kilka wyjątkowych kosmetyków, ale najpierw podzielę się z Wami wrażeniami z użytkowania dwóch saszetek soli do kąpieli. sony-dsc-127

Botanicum Natural Spa to marka, która wyróżnia się kilkoma istotnymi faktami pośród innych marek m.in. marka:

  • tworzy w 100 % naturalne składniki z nieafinowanych olei i maseł
  • powstała na podstawie długoletniego doświadczenia kosmetologów z Polski i Wielkiej Brytani
  • zioła w kosmetykach są starannie zbierane zgodnie z fazami księżyca
  • kosmetyki nie zawierają wody, stąd pozwalają skórze na lepsze przyswojenie substancji aktywnych

Sole zamknięte zostały w papierowych torebkach o pojemności 80 gram. Obie sole przeznaczone są do kąpieli. Są kwiatowe. Jedna z nich ma przynieść ukojenie i relaks, a druga ma napełnić radością. Obie są idealne na wieczorny relaks w wannie. 

sony-dsc-128sony-dsc-129

Obie sole mają naturalny skład. W składzie znajdziemy: sodę oczyszczoną, kwas cytrynowy, różową sól himalajską, olejek rumiankowy, olejek z kwiatów czerwonej koniczyny, olejek pomarańczowy. Różnią się między sobą olejkiem cynamonowym z kory, olejkiem goździkowym, olejkiem lawendowym i geraniowym, czyli różnią się zapachem.

sony-dsc-130

Zapachy obu soli są intensywne. Sól w swoim składzie ma płatki kwiatów, nagietka i chabra. Nie jest dużo tych kwiatów, ale jednak coś tam pływa nam w wannie. Sól szybko rozpuszcza się w wannie, a cała łazienka pachnie przyjemnym aromatem. Sól fajnie zmiękcza naskórek, przynosi relaks i ukojenie po całym dniu.

Takie sole zawsze fajnie się sprawdzają. Są tanią opcją na jesienno-zimowe wieczory. 

AUTOR: ZdrowoNaturalnie.pl

Write Your Review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X