Każda pora roku jest dobra, aby o siebie zadbać, dlatego powiemy Wam dzisiaj o interesującym kosmetyku marki Clarena. Jest nim wyszczuplający żel do ciała z pieprzem Cayeenne. p1090561-9054803

Zapewnienia producenta: Silnie rozgrzewający żel z substancjami o działaniu redukującym nadmiar tkanki tłuszczowej i cellulit. Pieprz Cayenne stymuluje spalanie, a ISOCELL™ SLIM pobudza przemianę materii i redukuje obrzęki.

Zawarty w kosmetyku pieprz cayenne ma za zadanie zmniejszyć cellulit i rozgrzać naszą skórę. Tak faktycznie jest, ale o tym nieco później 🙂

Skład przedstawiony jest na poniższym zdjęciu:

p1090563-6153869

Żel zamknięty jest w białej tubce o pojemności 200 ml. Kosmetyk ma lekko różową żelową konsystencję. Tak, jak obiecuje producent żel jest naprawdę mocno rozgrzewający. Po pierwszym użyciu moja skóra naprawdę mocno się rozgrzała. Po aplikacji produktu na brzuch efekt był nie do wytrzymania. Miałam wrażenie, że moja skóra zaraz się spali. Dlatego używam żelu tylko na uda, sporadycznie na całe nogi. Należy pamiętać, aby po każdej aplikacji umyć ręce, ponieważ żel parzy w dłonie. 

p1090567-7665559

Myślę, że połączenie tego kosmetyku z uprawianiem sportu powinno dać zadowalające efekty. Ja takowe zauważyłam. Nigdy nie wierzę jednak w to, że po zastosowaniu samego tylko produktu wyszczuplajacego bez sportu można pozbyć się zbędnych kilogramów.

Żel można kupić na stronie producenta w cenie 52 zł za 200 ml ->> TUTAJ

AUTOR: ZdrowoNaturalnie.pl

Write Your Review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X