Climb 2 Change – Glinka czerwona

C

Glinki to najprostszy sposób pielęgnacji naszej skóry. Nie tylko dostarczają nam pierwiastków, substancji mineralnych oraz witamin, ale także pielęgnują naszą skórę. Dla mojej skóry wybrałam glinkę czerwoną od Climb 2 Change.

p1210018-7794833

Glinka marki Climb 2 Change została zamknięta w papierową torebkę.  W środku torebki znajduje się 100% naturalna glinka czerwona. p1210022-7874158 Kolor glinki jest czerwony, a raczej ceglastoczerwony. Po nałożeniu na twarz jej kolor nadal się nie zmienia.

Jak ją przygotować?


Wystarczy mała miska, woda lub ulubiony hydrolat. Ja z reguły przygotowuję ją z wodą, sporadycznie z hydrolatem różanym. Do miseczki wsypuję 1-2 łyżeczek glinki czerwonej, a następnie dodaję jedną łyżeczkę wody. Wszystko dokładnie mieszam i nakładam na twarz. Maseczkę trzymam na twarzy od 5-10 minut. Podczas nałożenia maseczki na twarz zwilżam ją hydrolatem, tak, aby nie zaschnęła całkowicie na twarzy. 

p1210021-5638145Efekty

– usuwa nadmiar sebum,

– wzmacnia naczynia krwionośne,

– chroni przed wolnymi rodnikami,

– regeneruje,

– sprawia, że pojawia się mniej niechcianych niespodzianek na twarzy,

– dużo delikatniejsza niż glinka zielona,

– pomaga w leczeniu trądziku różowatego.

UWAGA!!!

Przy regularnym stosowaniu glinki skóra twarzy może ulec przyciemnieniu. 

Podsumowując, maska z glinki czerwonej idealna jest dla skóry trądzikowej oraz z pękającymi naczyńkami. Trądzik mam, więc mogę powiedzieć, że świetnie się sprawdza. Skóra mniej się świeci i jest idealnie wygładzona.

Kupując glinkę marki Climb2Change mam pewność, że jest to glinka najwyższej jakości. 

Cena glinki wynosi:19,00 zł

Glinka czerwona

>>Dostępna w sklepie Climb2Change

About the author

Redakcja

Dodaj komentarz

Najnowsze wpisy

Najnowsze komentarze

Archiwa

Kategorie

Meta