Jeśli macie problemy z nadwagą lub otyłością to dobrze trafiliście. Chcielibyśmy zaprezentować wam zestaw ćwiczeń pani Ewy Chodakowskiej – Turbospalanie.

Nie musicie stosować żmudnych diet i rezygnować z ulubionych słodyczy. Wystarczy tylko ćwiczyć systematycznie co 2 dni lub nawet codziennie jeśli dacie rady. Może się Wam wydawać, że ten zestaw ćwiczeń jest tylko i wyłącznie dla kobiet, ale mylicie się. Mogą z niego korzystać również i mężczyźni z dobrym skutkiem.

Zestaw składa się z pięciu rund w których wykonywane są poszczególne ćwiczenia. Im wyższa runda tym bardziej utrudnione  ćwiczenia i szybsze tempo. Jest to seria ćwiczeń, która angażuje wiele partii mięśni oraz umysł. Wraz z ćwiczeniami ćwiczymy oddychanie.

Pamiętaj, aby jeść 4 – 5 posiłków dziennie w mniejszej ilości, ale nie rezygnuj z wszystkich przyjemności. Ćwiczenia te pozwalają poprawić samoocenę oraz pewność siebie. Musisz zresetować umysł, porzucić wszystkie stresy i dążyć do przekraczania kolejnych granic. Pani Ewa motywuje nas do ćwiczeń dobrym słowem i daje nam wsparcie, które jest nam bardzo potrzebne. Zestaw ten na prawdę daje popalić i mimo, że ćwiczenia wydają się trywialne i proste to my czujemy efekty już po pierwszym razie. Na początku nie musisz wytrzymać pełnych 40 minut. Ćwicz w  swoim tempie, ale z zbiegiem czasu staraj się zwiększać tempo i dokładność wykonywanych ćwiczeń.

Zapraszamy do ćwiczeń i jesteśmy ciekawi efektów 🙂 

A.K.


X