Kochani. Tym razem przygotowaliśmy wspólnie z marka Sylveco konkurs specjalnie dla Was. Do wygrania jest zestaw kosmetyków dla maluszka i pielęgnacji jego delikatnej skóry. Zapraszamy serdecznie do udziału.sylveco2bkonkurs-7027397

Zasady konkursu: 

Są proste. Wystarczy w komentarzu pod tym postem lub pod przypiętym postem na naszym fanpagu  (TU) odpowiedzieć na pytanie: Jak dbasz naturalnie o pielęgnację skóry swojego maluszka?

Regulamin konkursu: 

* Nagrodą w konkursie jest zestaw dla maluszka, w którego skład wchodzi: krem pielęgnujący do twarzy i ciała, oliwka do ciała z betuliną, kremowy szampon i płyn do kąpieli, łagodząca zasypka do ciała. 

* Fundatorem nagród jest firma Sylveco.

* W konkursie wygrywa 1 osoba, która udzieli najbardziej kreatywnej odpowiedzi na postawione pytanie.

* Każda osoba może wziąć udział w konkursie tylko jeden raz.

* Konkurs trwa od 13.06.17 do 20.06.17 do godziny 23:59

* Jedynie prawidłowe i pełne zgłoszenia biorą udział w zabawie (zastrzegamy sobie prawo do odmowy wysłania nagrody w przypadku, gdy zgłoszenie wyda się podejrzane)

* Wysyłka nagrody tylko na terenie Polski

* Na zgłoszenie się zwycięzcy czekamy 3 dni od momentu ogłoszenia wyników, w razie jego braku wyłoniony zostanie nowy zwycięzca.

Serwis Facebook nie jest sponsorem ani organizatorem konkursu oraz nie ponosi za niego odpowiedzialności. Niniejszy konkurs nie jest grą losową w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach losowych i zakładach wzajemnych.

AUTOR: ZdrowoNaturalnie.pl

X