Mamy jesień, a wielkimi krokami zbliża się zima. Zima to niezbyt ulubiona pora roku. Wtedy moje usta są przesuszone, pojawia się na nich niekiedy opryszczka, dlatego wybór odpowiedniego balsamu, bądź błyszczyka powinien być sprawą priorytetową. Domowy Kosmetyk w swojej ofercie ma trzy smakowite balsamy do ust: truskawka, wieloowocowe oraz owoce leśne. W tym poście przenosimy się w krainę wieloowocowego balsamu do ust. p1200486-1027769

Balsam do ust od Domowy Kosmetyk znajduje się zakręcany słoiczku. Na wieczku znajduje się charakterystyczne logo firmy.  Kolor balsamu jest lekko żółty, a zapach przepiękny. Wyczuwalna jest: malina, truskawka oraz wiśnia. 

p1200487-6871389

Jest to balsam dla całej rodziny. Z powodzeniem może go stosować nasz mężczyzna, dzieci oraz osoby starsze. Idealny uniwersalny kosmetyk na dzień i na noc. 

p1200491-4576746

Jest to produkt: naturalny, ekologiczny oraz organiczny. Nie zawiera: parabenów, substancji ropopochodnych, silikonów, barwników, środków zapachowych, alkoholu, składników pochodzenia zwierzęcego, surowców pochodzących z roślin modyfikowanych genetycznie, alergenów konserwantów. 

p1200494-1400874

Balsam delikatnie wmasowujemy w skórę wargi i okolice ust. Usta przyjemnie pachną, są gładkie i nawilżone. Idealny do codziennej pielęgnacji.  Szkoda, że nie jest w sztyfcie. Byłaby to higieniczniejsza forma aplikacji. 

Kosmetyk należy zużyć w ciągu 12 miesięcy od daty produkcji, a po otwarciu w ciągu 6 miesięcy. 

Cena balsamu wynosi: 15,00 zł 

Wieloowocowy balsam do ust

>>Dostępny w sklepie Domowy Kosmetyk

Write Your Review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X