Ecorocco – Pomarańczowa sól do kąpieli

E

Cześć! Dzisiaj kolejna recenzja przygotowana specjalnie dla Was. Tym razem będzie to kolejny produkt marki Ecorocco. Jeśli jeszcze nie znacie tej firmy a chcielibyście poznać, bo warto to zapraszamy na ich stronę główną, natomiast jeśli znacie i stosujecie kosmetyki tej firmy to prosimy o podzielenie się opinią o Nich z nami na dole w komentarzach. Omawianym tutaj produktem będzie pomarańczowa sól do kąpieli.1-3920146

Ideą powstania tego kosmetyku było wspomaganie regeneracji sił oraz relaksu po ciężkim dniu, pracy fizycznej i codziennym zmęczeniu z którym borykamy się wszyscy praktycznie na co dzień. 

Sól jest bardzo grubo ziarnista, nie została zmielona w drobny miał dlatego widzimy, co faktycznie stosujemy i mamy pewność, że sól jest faktycznie solą a nie mieszaniną chemicznych substancji, które niekoniecznie muszą być zdrowe. Dodatkowo taka forma produktu posiada ciekawy walor estetyczny. Grudki soli można fizycznie dotknąć i poczuć w dłoni. Są bardzo przyjemne.

Jeśli chodzi o skład i zastosowanie to informację podane zostały przez producenta z tyłu kosmetyku:

2-3104570

Sól jest na prawdę produktem w 100% naturalnym. Jest wolna od szkodliwych składników kosmetycznych takich jak parabeny, SLS, sztuczne barwniki czy kosnerwanty. Nie była ona również testowana na zwierzętach.

Jej pomarańczowa barwa świadczy o tym, że została nasączona olejkiem pomarańczowym, który znany i ceniony jest w aromatoterapii. Wykazuje szerokie właściwości lecznicze w tym podnoszenie osłabionego libido czy depresji. Wykazuje również szerokie właściwości kojące, uspokajające, pomaga w przywróceniu harmonii i świetnie pachnie.

Natomiast sama sól pomocna jest w leczeniu takich schorzeń jak: zapalenie stawów, sztywności mięśni, chorób dermatologicznych takich jak zmiany skórne, wypryski, wysypki czy trądzik. 

3-8083042

Należy również pamiętać, żę sól która dana Nam jest przez naturę jest bogactwem niezbędnych mikro i makro elementów pozwalających na odpowiednie odżywienie skóry oraz organizmu. Wspomagają one również prawidłową kondycję samej skóry. Jest to cecha bardzo cenna ze względu na to, że wchłaniają się one lepiej przez skórę podczas kąpieli i mogą skutecznie zastąpić niektóre suplementy.

Polecamy serdecznie ten produkt. Nam przypadł do gustu i jego używanie daje Nam wiele frajdy. Należy pamiętać, że do codziennej kąpieli należy wsypać 2 łyżeczki soli. Sól jest bardzo wydajna, rozpuszcza się powoli i uwalnia lekko pomarańczową barwę w wodzie. 

Cena tego produktu wynosi dokładnie 35 zł za butelkę o pojemności 200 g. Czy to dużo czy mało… niech każdy już sobie odpowie. Naszym zdaniem cena jest do zaakceptowania gdyż mówimy tutaj o soli bardzo wysokiej jakości stosowanej w aromatoterapii i nie można porównywać jej do zwykłych i tanich soli. 

Jeśli spodobał Ci się ten produkt i chciałbyś go sobie zakupić, to możesz zrobić to na stronie producenta dokładnie tutaj Pomarańczowa sól do kąpieli. Natomiast jeśli już stosuje i znasz ten produkt to podziel się opinią z Nami 🙂

About the author

Redakcja

Najnowsze wpisy

Najnowsze komentarze

Archiwa

Kategorie

Meta