Hepaten – ziołowy suplement diety wspomagający oczyszczanie organizmu

H

Witajcie. Dzisiejsza recenzja będzie dotyczyć produktu innego niż kosmetyki. Tym razem w Nasze ręce wpadł ziołowy suplement diety firmy Tymofarm. Nie jest to jedyny produkt w ofercie firmy dlatego jeśli jeszcze jej nie znacie i chcielibyście się z nią zapoznać to polecamy serdecznie.

12b252812529-5742058
Paczuszka którą otrzymaliśmy była na prawdę bardzo elegancka i zachęcająca. Na pierwszy rzut oka nie wiedzieliśmy co w niej „siedzi” ale pierwszy „unboxing” rozwiał Nasze wszelkie wątpliwości. Był to popularny suplement Hepaten. Nigdy wcześniej nie suplementowaliśmy się tego typu specyfikami tym bardziej, że do oczyszczania organizmu wystarczą standardowe zioła dostępne w zielarnia i sklepach ze zdrową żywicznością.

Okazuje się, że Hepaten jest ziołowym suplementem diety, który całą kwintesencję czyli to co w ziołach najlepsze zamyka w sobie i pozwala Nam na wygodne oczyszczanie przy użyciu zwyczajnych tabletek. 12b252822529-8109040 Suplementy jak to suplementy. Trudno oceniać ich działanie i komuś polecać skoro nie przetestowało się ich na sobie. My przetestowaliśmy i musimy stwierdzić, że mamy do czynienia z dobrej klasy ziołowym suplementem a nie tanim syntetykiem dostępnym w pierwszej, lepszej aptece. Sam specyfik został zapakowany w bardzo eleganckie i przejrzyste pudełko. Producent nie zamieszcza na nim zbyt dużo informacji które mogą wydawać się zbędne. Jeśli chodzi o skład tego suplementu to jest on dostępny na stronie producenta oraz tyle opakowania. 12b252832529-4511308 W skłąd tego preparatu wchodzą cztery zioła o bardzo silnym działaniu oczyszczającym z toksyn. Producent tak je dobrał aby współgrały ze sobą idealnie w efekcie synergicznym i pozwoliły na jak najskuteczniejsze oczyszczanie organizmu.

Jeśli zagłębiliście się w informację zawarte na stronie producenta to okazuje się, że suplement ten zawiera cztery rodzaje owoców Myrobalan, które zostały sproszkowane i przygotowane według tradycyjnej tybetańskiej receptury.

Należy również pamiętać, że najważniejszym organem odpowiadającym za pozbywanie się i neutralizowanie toksyn w naszym organizmie jest wątroba i to o nią należy zadbać. Naszym zadaniem będzie wspomaganie jej pracy.

W skład jednej kapsułki tego specyfiku wchodzą: – terminalia chebula 800 mg, – terminalia bellirica 400 mg, – emblica officinalis 400 mg,

Wszystkie rośliny i nasiona zamknięte zostały razem z tłuszczem roślinnym pełniącym rolę emulgatora i pomagającym zachować swoje pierwotne właściwości zdrowotne. Natomiast cała tabletka została zamknięta w żelatynowej otoczce.

Natomiast warto skupić się tutaj na poszczególnych roślinach zastosowanych w tym preparacie i uzmysłowienie sobie czym tak na prawdę są i co Nam dają. Ponieważ te łacińskie nazwy pełnie większości z Was nic nie mówią.

Pierwszym składnikiem stanowiącym większość preparatu jest terminalia chebula. Pod tą nazwą skrywa się migdałecznik chebułowiec który jest rośliną dość znaną w fitoterapii oraz fitofarmakologii. Pisał o niej również doktor Henryk Różański, której poświęcił jeden krótki wpis na swoim blogu. Najważniejsze właściwości tej rośliny to wspomaganie układu pokarmowego człowieka oraz ochrona przed pasożytami. Dodatkowymi wspiera pracę wątroby podobnie jak w przypadku ostropestu plamistego. Chroni miąższ wątroby oraz wykazuje silne działanie detoksykacyjne. Dodatkowo normuje na poziom cholesterolu oraz glukozy. Dodatkowo chroni naczynia krwionośne i hamuje postępujące procesy miażdżycowe naczyń. Oprócz tego ostatnie badania wykazały, że działa przeciwalergicznie oraz  hamuje rozwój bakterii metycilino-odpornych takich jak hlamydia-pylori. 

Drugim bardzo istotnym skłądnikiem jest  terminalia bellirica. Roślina ta znana jest również pod nazwą Beheda, Jej głównym działaniem jest ochrona miąższu wątroby i wspomaganie jej pracy. Dodatkowo wspomaga również normowanie poziomu cholesterolu. Ostatnie badania wykazują również silne działanie przeciwpasożytnicze i przeciwrobacze. Dodatkowo wykazuje silne działanie przeciwastmatyczne co udało mi się również stwierdzić juz po kilku dniach stosowania preparatu. Owoc pomocny jest w zwalczaniu trądziku.

Trzecim surowcem roślinnym zastosowanym w tym preparacie jest emblica officinalis. Ta roślina pochodzi z Azji i jej powszechna nazwa to Liściokwiat garbnikowy. Wykazuje ona również silne działanie ochronne na układ pokarmowy. Wspomaga i przyśpiesza procesy detoksykacyjne i neutralizację toksyn z organizmu. Jest silnym antyoksydantem dlatego wspomaga neutralizację wolnych rodników oraz hamowanie procesów starzenia tkanek.

Jak łatwo możemy zauważyć to wszystkie te rośliny zostały dobrane w taki sposób aby zwiększyć skuteczność tego suplementu. Każda z tych roślin wykazuje podobne właściwości dlatego producent mógł skoncentrować się na konkretnym działaniu.

Nasze pierwsze wrażenia podczas stosowania tego suplementu były dość zaskakujące. Jak to przy oczyszczaniu i pozbywaniu się toksyn z organizmu zaczęliśmy się intensywnie pocić. W żołądku czuliśmy dziwne ciepło świadczące o działaniu preparatu. To wszystko jest normalne i dzieje się tak również po stosowaniu normalnych ziół. Organizm w ten sposób stara się wydalić szkodliwe substancje i toksyny drogami potnymi oraz moczowymi. Poprawiło się również Nasze samopoczucie i witalność 🙂

Należy pamiętać, że kuracje preparatami ziołowymi trwają zwykle dużo dłużej niż kuracje syntetycznymi lekami farmaceutycznymi dlatego cała kuracja musi trwać przez określony okres czasu i musi być stosowana systematycznie i bez przerw aby przyniosła zadowalający efekt.

12b252842529-9398510

Cały suplement zawiera jeden listek o pojemności 20 tabletek powlekanych. Pamiętając o tym, że cała kuracja polega na stosowaniu 4 tabletek dziennie – 2 rano i dwóch wieczorem, to wcale nie dużo.  Jedno opakowanie leku polega na 5 dniach kuracji. Natomiast pełna kuracja powinna trwać 1 miesiąc

Natomiast jeśli chodzi o cenę to jedno opakowanie tego preparatu to koszt około 28 zł. Lub jeden zestaw zawierający 3 opakowania to koszt około 50 zł. Cena jest do akceptacji, tym bardziej, że rozmawamy tutaj o wysokiej klasy ziołowych suplementach.

Jeśli zainteresował Was ten preparat i chcielibyście skorzystać z tego typu kuracji aby oczyścić swój organizm to możecie zakupić go bezpośrednio ze sklepu producenta tutaj >> http://tymofarm.abstore.pl/hepaten-detoksykacja,c11,pl.html

About the author

Redakcja

Dodaj komentarz

Najnowsze wpisy

Najnowsze komentarze

Archiwa

Kategorie

Meta