Tym razem po raz kolejny spotykamy z marką Jadwiga Testowaliśmy ich papkę do cery trądzikowej, tym razem wzięliśmy pod lupę ich  pomarańczowy żel pod prysznic. Zobaczcie, czy przypadł nam do gustu. 

p1210237-7356474
Pomarańczowy zapach

działa na nas relaksująco, uspokajająco, ułatwia zasypianie. Jest on świeży i kojarzy nam się ze zbliżającymi świętami. Zapach żelu jest piękny, pomarańczowy. Pachnie tak, jak po obraniu pomarańczki ze skórki. Cudnie 🙂 p1210240-1801049 Żel jest wydajny. Pojemna, 500 ml przeźroczysta butelka wystarczy nam na dłuuugo. Przeźroczysta butelka ułatwia nam także kontrolowanie zawartości żelu. Lubię tego typu opakowania. Zamknięcie jak przy większości żeli na tzw.”klik”. Co do koloru to jest on delikatnie pomarańczowy. Kosmetyk dobrze się pienie, orzeźwia zmysły, dodaje energii oraz pobudza. Nie pozostawia żadnego tłustego filmu na skórze, ani osadu w wannie. Nie wysusza i nie podrażnia. Pomarańczowy zapach na skórze nie utrzymuje się zbyt długo. Zapach raczej unosi się w łazience, niż pozostaje na naszej skórze. p1210245-2270087 Niestety, białe napisy na przeźroczystej etykiecie produktu są mało czytelne. Nam było trudno przeczytać wszystkie informację, a co dopiero jeśli żel zakupiłaby starsza osoba?

Skład znowu firma Jadwiga pominęła na stronie (TU). Nigdzie nie ma informacji na jego temat. Jest tylko podany skład z tyłu na opakowaniu żelu. Nie jest on najlepszy. Zobaczcie poniżej.

p1210247-7457423

Przyznam szczerze, że żel mnie rozczarował. Spodziewałam się czegoś innego po nim. Cena takiego żelu wynosi: 18,00 zł

 Pomarańczowy żel pod prysznic

>>Dostępny w sklepie Jadwiga

Write Your Review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X