Witajcie kochani! Zapraszamy serdecznie na jesienny konkurs organizowany razem z udziałem marki OPTIMA PLUS. Zajmuje się ona pozyskiwaniem ciekawych i w pełni naturalnych olejków eterycznych, wykorzystywanych w aromatoterapii. Zapraszamy do udziału w konkursie z nagrodami!grafika2bkonkursowa-9349124

4. W komentarzu na Facebooku pod postem konkursowym, udziel odpowiedzi na pytanie:

 “Dlaczego to właśnie Ty powinieneś wygrać zestaw olejków eterycznych OPTIMA PLUS?”

* Nagrodą w konkursie jest zestaw olejków eterycznych marki OPTIMA PLUS (3 sztuki), którego fundatorem jest sklep OPTIMA PLUS.  * W skład zestawu wchodzi olejek pomarańczowy, miętowy i eukaliptusowy (pojemność 10 ml)
* W konkursie wygrywa 1 osoba.* Każda osoba może wziąć udział w konkursie tylko jeden raz.

* Konkurs trwa od 02.11.16 do 16.11.16 do godziny 23:59

* Wyniki zostaną podane w ciągu 3 dni od zakończenia konkursu na profilu ZdrowoNaturalnie.pl oraz OPTIMA PLUS. * Wygrywa osoba, która udzieli najfajniejszej odpowiedzi na pytanie konkursowe :)* Jedynie prawidłowe i pełne zgłoszenia biorą udział w zabawie (zastrzegamy sobie prawo do odmowy wysłania nagrody w przypadku, gdy zgłoszenie wyda się podejrzane)* Wysyłka nagrody tylko na terenie Polski

* Na zgłoszenie się zwycięzcy czekamy 3 dni od momentu ogłoszenia wyników, w razie jego braku wyłoniony zostanie nowy zwycięzca.

Serwis Facebook nie jest sponsorem ani organizatorem konkursu oraz nie ponosi za niego odpowiedzialności. Niniejszy konkurs nie jest grą losową w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach losowych i zakładach wzajemnych.

AUTOR: ZdrowoNaturalnie.pl

Write Your Review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X