Krew prawde Ci powie

K

Czy wiedziałeś, że z Twojej krwi idzie wyczytać, to jakim będziesz człowiekiem? Przedstawię pokrótce o czym mówi każda z Twojej krwi. Zapraszam do lektury poniżej:)

Osoby z grupą krwi 0

Odważni z intuicją, posiadają cechy przywódcze, umiejętności koncentracji oraz silny instynkt samozachowawczy.  To osoby, zdrowe, wytrzymałe i silne. Optymistycznie nastawione do świata i życia. Nie boją się podjąć ryzyka i walczyć. Muszą uprawiać sport, bowiem mają predyspozycje do tycia. Brak ruchu powoduje u nich przygnębienie i depresje. Kobiety są szczere, uczciwe, sympatyczne, wspaniałomyślne, jednak często uzależniają się od partnera, pomimo, że doskonale radzą sobie w pojedynkę. Mężczyźni z grupą krwi 0 posiadają duży temperament seksualny i są nie rzadko władczy.

Osoby z grupą krwi A

Sprytni pasjonaci,  potrafią być tolerancyjni i współpracować z ludźmi, ale w niedużych zespołach. Błyskotliwi i wrażliwi, niezbyt odporni psychicznie. Jeśli jednak zajdzie potrzeba to umiejętnie ukryją swoje lęki, niepokoje. Problemy traktują na zbyt osobiście.  Źle znoszą stres, stają się wtedy bardzo niespokojni. Napięcia nerwowe najlepiej powinni rozładowywać poprzez zajęcia uspokajające, takie jak np: spacer lub medytacje. Kobiety bywają sentymentalnymi romantyczkami, targanymi wiecznie zmiennymi emocjami wewnętrznymi, a mężczyźni najchętniej nie opuszczali by swoich rodzin i domu, gdyż dom jest dla nich oazą spokoju.

Osoby z grupą krwi B

Niezależni realiści. Cechuje ich duża elastyczność w działaniu oraz zdolności twórcze. Osoby te nie lubią konfrontacji. Doskonale potrafią zaakceptować każdą indywidualność. Łatwiej niż innym przychodzi im zrozumienie ludzi i ich odmienności. Dążą do równowagi pomiędzy ciałem a emocjami. Stres powinny najlepiej rozładowywać poprzez piesze wędrówki, pływanie, niezbyt intensywny ruch. Kobiety posiadają zdolności organizatorskie, są zaradne, samodzielne, odpowiedzialne, przeciętność je przytłacza a wręcz zabija. Mężczyźni z tą grupą krwi nie lubią przebywać w domu, a romanse nie są dla nich niczym poważnym.

Osoby z grupą krwi AB

Nie lubią monotonii, są z  natury nieco powierzchowne, ale posiadają talent dyplomatyczny. Ludzi Ci nie noszą długo urazy w sercu,m otwarci i szczerzy cieszą się ogólną sympatią. Źle znoszą samotność, dlatego ich dom jest zwykle pełen gości i zwierząt. Osoby te są pełne sprzeczności, potrafią być za razem wrażliwe, tolerancyjne, jak i nielojalne i nieodpowiedzialne. Stres powinni odreagowywać łącząc uspokajające ćwiczenia koncentracji z niedużym wysiłkiem. Kobietą z grupą krwi AB brakuje talentów organizatorskich. Mężczyźni natomiast bardzo tolerancyjni dla płci przeciwnej cenią sobie dom, ale uwaga! Nie lubią niespodzianek.

A Ty jaką masz grupę krwi? Podziel się z nami opinią na temat tego artykułu 🙂

krew-5145642

About the author

Redakcja

Najnowsze wpisy

Najnowsze komentarze

Archiwa

Kategorie

Meta