Makijaż oczu z marką Boho Cosmetics

M

Makijaż oczu równie świetnie można wykonać za pomocą kosmetyków naturalnych. Marka Boho Cosmetics podarowała mi kilka kosmetyków do makijażu, dzięki którym moje oczy mogą być pełne blasku. Dotąd opisywane kosmetyki marki Boho Cosmetics znajdziecie TU

Boho Cosmetics od 2012 roku oferuje naturalne i organiczne kosmetyki produkowane we Francji. Wszystkie produkty są certyfikowane przez Bureau Veritas i COSMOBIO. Kosmetyki są nietestowane na zwierzętach.

Cienie do powiek

sony-dsc-165

Pojedyńcze cienie do powiek w kolorze (zaczynając od lewej) 102 Noisete  oraz 113 Rose dotarły w eleganckich, lekkich opakowaniach o wadze 2,5 gram. 113 Rose to blady, matowy róż. Z kolei 102 Noisette ma kolor brązowy i jest matowy. Oba cienie ładnie prezentują się  na powiece. Dobrze, że nie zawierają żadnych połyskująch drobinek, bo tych na powiece nie cierpię. Cienie przez cały dzień trzymają się na powiece, nie obsypują się. Lubię nakładać je solo, bądź mieszać ze sobą. 

sony-dsc-166

Cena: 39,00 zł

BOHO GREEN MAKEUP eyeliner NOIR 01

sony-dsc-167

Eyeliner w kolorze czarnym zamknięty został w zielonym opakowaniu o pojemności 3 ml. Kosmetyk posiada wąski, cieńki pędzelek, za pomocą którego prezcyzyjnie wykonasz kreskę. Dobzre radził sobie w upalne, ciepłe dni nie rozmazywał się.

sony-dsc-168

Cena: 49,00 zł – dostępny TU

Kredka do oczu i ust Opalinesony-dsc-169

Kredka o wadze 1,04 gram posiada dosyć nietypowym kolor, bo ciemnofioletowym. Kredka jest twarda. Łatwo się nią maluje, nie rozmazuje się. Kolor kredki ładnie podkreśla oko. Nie podrażnia. 

Cena: 25,00 zł – dostępna TU

Inne kosmetyki marki Boho testowane przeze mnie znajdziecie TU

Macie ochotę na któryś opisywany tutaj kosmetyk?

AUTOR: ZdrowoNaturalnie.pl

About the author

Redakcja

Dodaj komentarz

Najnowsze wpisy

Najnowsze komentarze

Archiwa

Kategorie

Meta