Cześć! Dzisiaj przedstawiamy Wam wspaniały i naturalny produkt, który każdy z Was powinien posiadać w swojej domowej spiżarni, jest to błonnik primvitalny z babką plesznik marki Mapa Zdrowia. Rola błonnika w utrzymaniu odpowiedniego zdrowia jest ogromna i naszym zdaniem należy przemycać go w codziennych posiłkach jak najwięcej.sony-dsc-520

Błonnik primvitalny jest w pełni naturalnym produktem, który zawiera nasiona babki jajowatej, które doskonale wpływają na pracę układu pokarmowego, trawiennego i wydalniczego. Oczyszczają jelita z pozostałości, których nasz organizm nie był w stanie sam się pozbyć, regulują pracę żołądką, w tym ilość cholesterolu. Likwidują poczucie nabrzmienia i ociężałości, poprawiają ogólne samopoczucie.

sony-dsc-521

W skład błonnika primvitalnego wchodzą dwa gatunki babki, tj babka plesznik (80%) i babka jajowata (20%) które razem tworzą idealną recepturę, wspomagającą pracę i zdrowie naszego organizmu, który stanowi ogromny ekosystem.

Dlaczego warto stosować błonnik primvitalny?

1. Wszystko po to aby ułatwić wypróżnianie oraz poprawić trawienie.

2. Uregulować poziom cholesterolu.

3. Uregulować poziom lipidów w naszej krwii.

Ogólnie tematyka związana z błonnikiem i jego rolą w naszym organizmie jest ogromnie ważna i można by było pisać o tym książkę. Wcześniej o roli błonnika pisaliśmy już tutaj więc nie chcemy się powtażać bo wystarczająco dużo mówiliśmy o nim tutaj. sony-dsc-522

Opakowanie błonnika o wadze 360 g znajdziecie w sklepie producenta w cenie 127 zł. W sumie jego cena jest dość wysoka jak za błonnik, ale babka plesznik jest dużo bardziej wartościowa niż pozostałe formy błonnika.

sony-dsc-523

Zobaczcie jaki on wspaniały, jak ładnie wygląda, znajdziemy tutaj tylko i wyłącznie czytse ziarna i łupiny babki plesznik i jajowatej. Bogactwo składników odżywczych i moc, która oczyści nasze jelita aż do cna.

Fajnie, że producent zamieścił tutaj również plastikową łyżeczkę, która pozwala na dokładne aplikowanie błonnika do codziennych posiłków.

sony-dsc-524

Błonnik primvitalny marki Mapa Zdrowia znajdziecie tutaj w cenie 127 zł za opakowanie 360 g. Polecamy serdecznie stosowanie błonnika tego producenta, gdyż pomaga on dodatkowo wyregulować poziom lipidów i cholesterolu we krwi. Znajdziecie go tutaj:

>>> Błonnik primvitalny 

Write Your Review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X