Cześć kochani! Dzisiaj specjalnie dla was zorganizowaliśmy konkurs w którym do wygrania będą medyczne produkty marki ENTEROSGEL. Są to produkty oryginalne, których polskim dystrybutorem jest polska firma K&K Herbals. 

1-2750405

Zasady konkursu: 

1. Polub Herba-Farm.pl na FB Herba-Farm.pl
2. Polub Zdrowo Naturalnie na FB ZdrowoNaturalnie.pl 3. Zaproś 2 znajomych do udziału w konkursie.

4. Udostępnij publicznie post o konkursie na swojej tablicy na Facebooku.

5. Dodatkowy los otrzymasz za dołączenie do obserwatorów bloga ZdrowoNaturalnie.pl dokładnie tutaj klikając “Dołącz się do tej witryny”. (W komentarzu pod postem konkursowym wpisz nick pod jakim obserwujesz Naszego bloga publicznie). 2-5587812
3-8359503

Regulamin konkursu: 

* Nagrodami w konkursie są dwa opakowania żelu (2 sztuka), których fundatorem jest sklep www.herba-farm.pl * W konkursie wygrywają 2 osoby (Każda po 1 opakowaniu żelu).

* Każda osoba może wziąć udział w konkursie tylko jeden raz.

* Konkurs trwa od 20.03.16 do 27.03.16 do godziny 23:59

* Jedynie prawidłowe i pełne zgłoszenia biorą udział w zabawie (zastrzegamy sobie prawo do odmowy wysłania nagrody w przypadku, gdy zgłoszenie wyda się podejrzane)

* Wysyłka nagrody tylko na terenie Polski

* Na zgłoszenie się zwycięzcy czekamy 3 dni od momentu ogłoszenia wyników, w razie jego braku wyłoniony zostanie nowy zwycięzca.

Serwis Facebook nie jest sponsorem ani organizatorem konkursu oraz nie ponosi za niego odpowiedzialności. Niniejszy konkurs nie jest grą losową w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach losowych i zakładach wzajemnych.

CART

X