Skora sucha potrzebuje ciągłego nawilżenia i odżywienia. Ciekawą propozycją dla skóry suchej jest masło oliwne marki Mohani. Zobaczcie, co w nim kryje się takiego cudownego?

sony-dsc-296
Dla kogo będzie idealne masło oliwne?

– dla skóry przesuszonej, – dla skóry wrażliwej, – dla skóry dziecka, – na suche, łamliwe włosy.

Opakowanie

Masełko zostało zamknięte w 120 ml ciemnym słoiczku zakręcanym na czarną zakrętkę. Słoiczek dodatkowo zabezpieczony był naklejką “plombą”, która gwarantuje nienaruszalność produktu.

sony-dsc-297

Etykieta utrzymana jest w kolorze biało-zielonym. Z etykiety przeczytamy opis, przeznaczenie kosmetyku oraz jego skład. Dodatkowo pogrubiony został skład, aby był lepiej widoczny dla konsumenta.

Zapach, konsystencja

Po odkręceniu słoiczka naszym oczom ukazuje się gęsta zielonkawa konsystencja. Wyglądem przypomina zbity olej kokosowy. Jest to zielone, miękkie masło o średnim, wręcz nie wyczuwalnym zapachu. W upale zmienia swoją postać ze stałej na ciekłą. Masło oliwne dobrze nawilża, i szybko się wchłania.  Doskonałe jest także to masełko na włosy. Po nim są one miękkie i jedwabiste w dotyku. Poza tym lepiej się układają. Nie obciąża włosów.

sony-dsc-298

Skład

→Oliwa z oliwek (Olea Europaea Fruit Oil; Olea Europaea Oil) jest doskonałym źródłem kwasów tłuszczowych. Dogłębnie nawilża, odżywia, regeneruje i pozostawia na skórze delikatny film.

→Hydrogenated Soybean Oil – Uwodorniony (utwardzony) olej sojowy, Natłuszcza skórę, działa okluzyjnie. Wpływa na lepkość produktu, stosowany głównie w sztyftach, 

→Glyceryl Stearate – stabilizator emulsji.

Masełko ma przyjemny, naturalny skład. Pod względem wchłanialności porównywane jest do masła shea. Dodatkowo jest przyjazne dla wegan i nie testowane na zwierzętach. 

sony-dsc-299

Cena: 18,00 zł

Masło oliwne

>>Dostępne w sklepie Helfy

Write Your Review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X