Kolejnym ciekawym kosmetykiem, który niedawno pojawił się w sprzedaży, jest naturalny krem kokosowy marki NACOMI.  Jeśli ktoś lubi zapach kokosu to będzie, to dla niego krem idealny.p1120197-7726865

Krem o pojemności 100 ml zamknięty jest w biało-niebieskim okrągłym, plastikowym pojemniku zakręcanym na zakrętkę. Krem intensywnie pachnie kokosem i przez długi czas utrzymuje się na skórze. Dla mnie jest to trochę męczący zapach, dość mdły. 

Konsystencja: Krem jest gęstej, białej konsystencji. 

Składniki kremu:

p1120201-4144587

Głównym składnikiem kosmetyku jest nierafinowany olej kokosowy. Jest to olej lekki, który nie zapycha skóry i nie zatyka porów, a za to intensywnie nawilża, ale to nie jedyne jego zastosowanie. Doskonale także pielęgnuje włosy, twarz oraz ciało – stymuluje ja do regeneracji. Także latem nie powinnyśmy zapominać o oleju kokosowym, ponieważ chroni on przed działaniem szkodliwego promieniowania słonecznego oraz łagodzi podrażnienia po opalaniu. O oleju kokosowym możecie więcej przeczytać zaglądając TU. 

Drugim głównym składnikiem kosmetyku jest witamina E – przy produkcji kosmetyków NACOMI stanowi ona naturalny konserwant. Jest zwana także witaminą młodości oraz posiada działanie nawilżające i przeciwstarzeniowe. 

p1120213-9768702

Kremu możemy używać do pielęgnacji całego ciała, twarzy, dłoni oraz rąk. Duży plus za wielofunkcyjność kosmetyku. Muszę przyznać, że idealnie sprawdza się on jako krem do rąk w zimowe, chłodne dni. Doskonale je regeneruje i nawilża. Również stosując go na ciało czuć delikatną mgiełkę nawilżającą, która utrzymuje się przez cały dzień. Generalnie lubię kosmetyki, które pachną kokosem, ale w tym przypadku zapach okazał się dla mnie zbyt mdły.

Lubicie kosmetyki, które pachną intensywnie kokosem?

X