Kategorie
Polecane produkty

Napój relaksacyjny Tranquini czerwone owoce

Ostatnio na relaks i czas dla siebie nie ma czasu. Ciągle robimy coś w biegu, ale przyszedł w końcu tak dzień, że powiedzieliśmy pass i daliśmy na luz. Ostatnio w nasze ręce wpadł napój relaksujący Tranquini czerwone owoce  z naprawdę dobrym składem. p1240727-2736457

Napój został zamknięty w eleganckiej niebieskiej metalowej puszcze. Nie od dzisiaj wiadomo, że kolor niebieski uspokaja. Myślę, że producent o tym wiedział, stąd taki, a nie inny kolor puszki. 

p1240728-3844428

Z tyłu puszki została naklejona informacja wraz ze składem w języku polskim. Napój ma za zadanie łagodzić: stres, zmęczenie, niepokój, pomóc w koncentracji i uwadze. Jest to produkt bezalkoholowy. Składa się on wyłącznie z ziół takich, jak: melisa, rumianek, lawenda, theaniny z zielonej herbaty. Słodzony jest fruktozą. 

Jest to produkt naturalny. Bez sztucznych barwników i konserwantów. Ma czerwony kolor i jest gazowany. Ma przyjemny owocowy smak. Dobrze smakuje. Nie powiem, żeby od razu po wypiciu tego napoju miałam większą chęć do działania, ale napewno mi nie zaszkodził. 

p1240732-3074669

Skład przedstawia się następująco: 

woda, fruktoza, dwutlenek węgla, ekstrakt z ziół 0,4% (zielona herbata, rumianek, melisa, lawenda), kwas (kwas cytrynowy), koncentrat z jagody amerykańskiej, koncentrat z marchewki, naturalne aromaty, witamina B12.

Jest to napój odpowiedni dla wegetarian i wegan. Nie zawiera alkoholu, laktozy, glutenu, protein oraz mleka.

Cena takiego napoju nie jest wysoka i wynosi zaledwie: 4,99 zł

Napój relaksacyjny Tranquini czerwone owoce 

>>Dostępny w sklepie Stragan Zdrowia