Naturalne afrodyzjaki

N

Afrodyzjaki to „naturalne substancje powodujące podwyższony popęd płciowy lub potencję. Zwykle zwiększają poziom hormonów płciowych w naszym organizmie”. Czyli na chłopski rozum mówiąc  powoduję, że „mamy się do siebie”.

W jakich warzywach i owocach możemy je znaleźć?

Jednym z owoców, który działa jak afrodyzjak jest truskawka. Można ją podawać np. z szampanem lub przygotować w postaci specjalnego napoju:

– ubijamy truskawki z cukrem na pianę, a na końcu dolewamy lampkę szampana:).

Innym owocem może być banan. Możemy podawać go w różnych formach. Najczęściej serwowany jest  z lodami lub bitą śmietaną.

Trzecim owocem należącym do afrodyzjaków są brzoskwinie. Niektórzy nazywają je 

„piersiami Wenus”.

Są słodkie i smaczne, podawane z bitą śmietaną.

Oprócz tego doskonałym owocem jest gruszka, która wspaniale smakuje, gdy posypiemy ją  kakaem, cynamonem, cukrem waniliowym lub polaną roztopioną czekoladą.

 Również dynia może być doskonałym afrodyzjakiem. Jej miąższ i pestki bogate są w związki cynku, który wpływa pozytywnie na libido.

W jakich ziołach i przyprawach możemy je znaleźć?

Doskonałą przyprawą jest papryka chili. Potrafi rozpalić ludzki zmysły i podobno dodaje odwagi i wiary w siebie.

Cynamon, kardamon, imbir, kurkuma i pieprz cayene są od lat znane przez naszych przodków jako środki pobudzające namiętność. Znalazły zastosowanie nawet w Kamasutrze. Są zdrowe, pobudzają krążenie.

Szafran, który również działa pobudzająco i usprawnia krążenie

Inne afrodyzjaki?

Kakao, czekolada, masa kakaowa, która doskonale wpływa na poczucie szczęścia i odczucia namiętności.Zawarte w niej związki są doskonałym afrodyzjakiem i eliksirem miłości.

Miód, który znany jest jako naturalne złoto. Dodaje nam energii i pobudza nasz organizm.

Owoce morza są doskonałym afrodyzjakiem,który wpływa na nasze zmysły. Podawane w wykwintny sposób stają się bardziej atrakcyjne.

A.K.

Oto propozycja innych afrodyzjaków:

afrodyzjaki-6115042


About the author

Redakcja

Najnowsze wpisy

Najnowsze komentarze

Archiwa

Kategorie

Meta