Naturoterapia w praktyce – wydanie sierpień – wrzesień

N

W dzisiejszym poście prezentujemy kolejne wydanie czasopisma Naturoterapia w praktyce. Pierwszy numer opisywaliśmy TU W kolejnym numerze wydanym na dwa miesiące zostało poruszonych kilka ważnych kwestii  istotnych dla naszego zdrowia. sony-dsc-72

Czasopismo  to mocno związane jest z tematyką ziołolecznictwa, terapii naturalnych i właściwości leczniczych roślin. Właściwie czasopismo łączy wartości medycyny naturalnej z konwecjonalną. 

Co wyróżnia to czasopismo od innych czasopism dostępnych na rynku? 

Powodów, aby po nie sięgnąć jest na prawdę dużo. Zobaczcie sami dlaczego warto:

1. Czaspismo porusza najbardziej kontrowersyjne tematy związane, np. z leczeniem nowotworów przy użyciu terapii naturalnych, które nie mają racji bytu dla medycyny konwencjonalnej.

2. Wszystkie artykuły pisane są na podstawie najnowszych badań medycznych publikowanych w Polsce i krajach zagranicznych. In-vitro i In-vivo.

3. Czasopismo współpracuje z wykwalifikowaną kadrą specjalistów z Polski oraz świata.

4. Promuje terapie naturalne i leczenie wśród dzieci.

5. Promuje terapie naturalne w podejściu holistycznym.

6. Redakcja pokazuje, w jaki sposób wzmacniać swój organizm przy użyciu naturalnych suplementów diety oraz środków pochodzenia roślinnego.

Czasopismo prezentuje się na prawdę bardzo ciekawie, naszym zdaniem naprawdę warto go zamówić i po prostu czytać. Na pewno jest dobrą alternatywą dla osób, które interesują się tą tematyką i pragną poszerzyć swoje horyzonty.

Po otwarciu pierwszej strony ukazał się nam spis treści, z której mogliśmy się dowiedzieć, jakie tematy będą poruszane w tym wydaniu:

sony-dsc-73

Artykuły w czasopiśmie są obszernie zredagowane i dostarczają kompleksowej wiedzy na wiele tematów. Znajdziemy tutaj dużo wartościowej treści i ładne zdjęcia. Złote myśli zawarte w niektórych artykułach pozwalają nam lepiej zapamiętać istotne fakty.

W tym numerze poruszono ważne kwestie takie, jak:

dsc7602-8809143

Temat ten jest istotny dla par, które borykają się z problemem posiadania potomstwa. Z tego artykułu dowiemy się, czy nasza płodność zależy od wewnętrznej motywacji. Jak przeprowadzić skuteczna fitoterapię wspomagającą płodność? sony-dsc-74 W kolejnym artykule poznamy najważniejsze kanały energetyczne w ciele. sony-dsc-75 Z punktu widzenia pedagoga najbardziej w tym numerze zainteresował mnie artykuł poruszający kwestie leczenia autyzmu naturalnymi metodami, a także i dietą. Ponadto w czasopiśmie poruszono jeszcze także takie ciekawe tematy, jak: sony-dsc-76
sony-dsc-77
sony-dsc-78
sony-dsc-79
sony-dsc-80
sony-dsc-81
sony-dsc-82
sony-dsc-83

Wszystkie tematy są przystępnie i jasno napisane, stąd każdy, nawet laik zrozumie doskonale w prosty sposób wyjaśnienie najważniejszych kwestii istotnych dla naszego zdrowia. 

Czasopismo możecie zamówić  online w formie prenumeraty lub znaleźć je w sklepach EMPIK.

Prenumeratę możecie zamówić sobie bezpośrednio ze strony wydawnictwa, za 6 numerów w rocznej prenumeracie będziemy musieli zapłacić około 200 zł. Znajdziecie go tutaj:

                         >>> Zamów prenumeratę

About the author

Redakcja

Dodaj komentarz

Najnowsze wpisy

Najnowsze komentarze

Archiwa

Kategorie

Meta