Orientalne perfumy Arabian Nights

O

Zmieniłam kosmetyki na naturalne, więc coraz bardziej poszukuję także naturalnych perfum. Niestety, ceny takich perfum, czy dezodorantów przyprawiają o zawrót głowy. Ostatnio skusiłam się na kultowe perfumy orientalne Arabian Nights.sony-dsc-179

Perfumy zamknięte są w malutkiej buteleczce o pojemności 3 ml. Są to w 100% skoncentrowane perfumy w olejku roll-on bez alkoholu.

sony-dsc-180

Pachną one wytwornie i zmysłowo. Wystarczy odrobina olejku by pachnieć nimi przez cały dzień. Niby 3 ml, a są wydajne, bo nie potrzeba ich dużo. Inspiracją do powstania tych perfum były legendarne „Baśnie z 1001 nocy”, znacie?

Perfum pachnie olejkiem z dzikiej róży, jaśminu i magnolii. Dodatkowo olejki zawarte w perfumie zostały przełamane owocowymi nutami oraz wzmocnione zostały olejkiem sandałowym. Taka mieszanka zapachowa zyskuje słodko- świeży charakter o drzewnej postawie, który pachnie na skórze przez cały dzień.

Perfumy aplikuję na skórę za pomocą dołączonej małej pipetki. Aplikacja jest prosta i bezproblemowa. 

Skład

→Vegetable Oil – uwodorniony olej roślinny

→Essential Oils: Sandalwood Oil  (olejek sandałowy), Rose Oil (olejek różany), Jasmine Oil (olejek różany), Magnolia Oil (olejek z magnolii), Strawberry Extract (ekstrakt z truskawki), Aroma (kompozycja zapachowa).

Fajny, naturalny skład. Bez grama alkoholu. Lubię to. Co ważne, jest to kosmetyk nie testowany na zwierzętach. Perfumy są uniwersalne, stąd może je stosować Pani i Pani 🙂

Cena: 25,00 zł

Orientalne perfumy Arabian Nights

>>Dostępny w sklepie Helfy

About the author

Redakcja

Dodaj komentarz

Najnowsze wpisy

Najnowsze komentarze

Archiwa

Kategorie

Meta