Strefa rabatów

W tym dziale zamieszczane będą  bony rabatowe, które każdy czytelnik bloga ZdrowoNaturalnie.pl może wykorzystać za darmo do swoich codziennych zakupów. Korzystajcie kochani, bo warto czasem taniej coś kupić i nie przepłacać :)


10% zniżki na zakupy w sklepie Plantea kod: zdrowonaturalnie10 

Kupon ważny do 31.08.2018 roku


15% rabatu na zakupy w sklepie Shy deer na hasło: ZdrowoNaturalnie15

Kupon jest ważny do końca 2018 roku.Sklep Herba-Farm na hasło 'ZdrowoNaturalnie.pl' rabat w wysokości 6% na zakupy

Kod jest bezterminowy i obejmuje pełen asortyment produktów sprzedawanych przez sklep Herba-Farm.pl Oferowany rabat łączy się z innymi rabatami dostępnymi na  stronie https://www.zielar.ski.

Kod - ZdrowoNaturalnie.pl - wpisujemy w dziale kasa po skompletowaniu całego zamówienia.


Sklep BioBeauty.pl na hasło 'BLOG' rabat w wysokości 10% na zakupy

Kod jest bezterminowy i obejmuje pełen asortyment produktów sprzedawanych przez Bio-beauty.pl. Oferowany rabat łączy się z innymi rabatami dostępnymi na  stronie Bio-beauty.pl.

Lubicie mydełka od Wytwórnia mydła a może jeszcze ich nie znacie? To czas to zmienić :)
Dobrą okazją jest -10 % rabatu na zakupy mydeł. Szczegóły poniżej:)Zakupy tańsze w sklepie Couleur Caramel Natural Makeup Tylko z naszym kodem rabatowym :)

Na hasło "zdrowonaturalnie" kupon rabatowy w wysokości 10%

Podczas robienia zakupów, w koszyku proszę zaznaczyć „Mam kupon rabatowy” oraz wpisać zdrowonaturalnie, system sam naliczy rabat przy zamówieniu za minimum 85 zł. 

Kod jest bezterminowy. Oferowany rabat nie łączy się z innymi rabatami dostępnymi na stronie https://couleurcaramel.pl/http://www.bioflavia-eko.pl/Poznaj naturalny wymiar ręcznie robionych kosmetyków, które powstają wyłącznie przy użyciu organicznych składników. Wypróbuj bazujące na autorskich przepisach domowe kosmetyki ekologiczne do ciała, skóry, twarzy i włosów. www.domowykosmetyk.pl


Rabat na pierwsze zakupy w sklepie Soul-Farm


1 komentarz :

  1. Ja mam swój sprawdzony sposób kupując tego typu rzeczy. Znam kilka stron oferujących kody rabatowe na kosmetyki i suplementy, dzięki którym oszczędzam czasami nawet 50% od standardowej ceny :) polecam wypróbować takie rozwiązanie.

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za każdy pozostawiony komentarz!
Anonimie, bardzo Cię prosimy, podpisz się imieniem lub nickiem, będzie nam łatwiej Ci odpowiedzieć.

Miłego dnia życzy :-)
ZdrowoNaturalnie.pl

Copyright © 2016 ZdrowoNaturalnie.pl , Blogger