Strefa rabatów

W tym dziale zamieszczane będą stałe bony rabatowe, które każdy czytelnik bloga ZdrowoNaturalnie.pl może wykorzystać za darmo do swoich codziennych zakupów. Korzystajcie kochani bo warto :)

Sklep Herba-Farm.pl na hasło 'ZdrowoNaturalnie.pl' rabat w wysokości 6% na zakupy

Kod jest bezterminowy i obejmuje pełen asortyment produktów sprzedawanych przez sklep Herba-Farm.pl Oferowany rabat łączy się z innymi rabatami dostępnymi na  stronie Herba-Farm.pl.

Kod - ZdrowoNaturalnie.pl - wpisujemy w dziale kasa po skompletowaniu całego zamówienia.


Sklep BioBeauty.pl na hasło 'BLOG' rabat w wysokości 10% na zakupy

Kod jest bezterminowy i obejmuje pełen asortyment produktów sprzedawanych przez Bio-beauty.pl. Oferowany rabat łączy się z innymi rabatami dostępnymi na  stronie Bio-beauty.pl.

Kod - BLOG - wpisujemy w dziale kasa po skompletowaniu całego zamówienia.


Lubicie mydełka od Wytwórnia mydła a może jeszcze ich nie znacie? To czas to zmienić :)
Dobrą okazją jest -10 % rabatu na zakupy mydeł. Szczegóły poniżej:)Zakupy tańsze w sklepie Couleur Caramel Natural Makeup Tylko z naszym kodem rabatowym :)

Na hasło "zdrowonaturalnie" kupon rabatowy w wysokości 10%

Podczas robienia zakupów, w koszyku proszę zaznaczyć „Mam kupon rabatowy” oraz wpisać zdrowonaturalnie, system sam naliczy rabat przy zamówieniu za minimum 85 zł. 

Kod jest bezterminowy. Oferowany rabat nie łączy się z innymi rabatami dostępnymi na stronie https://couleurcaramel.pl/


Rabat na zakupy w największym sklepie dla sportowców i kulturystów SFD.PL

10% rabatu na wszystkie produkty nie objęte promocją.

Hasło: "ZdrowoNaturalnie10"
"Gdy odkryliśmy kosmetyki naturalne tworzone z zasobów natury i biodegradowalne środki czystości, które nie szkodzą człowiekowi i przyrodzie postanowiliśmy zająć się tym zawodowo. Chrońmy naszą przyrodę, a ona odwdzięczy się nam swoim pięknem i bogactwem darów, które możemy wykorzystać w pielęgnowaniu naszej urody zamiast agresywnej chemii, która ją niszczy . Wierzymy w uzdrawiające siły tkwiące w naturze. Surowce naturalne posiadają cenne wartości dla zdrowia i urody. Nie pracują za skórę tak, jak syntetyczna chemia w kosmetykach konwencjonalnych, ale pobudzają ją do odnowy."

http://www.bioflavia-eko.pl/Poznaj naturalny wymiar ręcznie robionych kosmetyków, które powstają wyłącznie przy użyciu organicznych składników. Wypróbuj bazujące na autorskich przepisach domowe kosmetyki ekologiczne do ciała, skóry, twarzy i włosów. www.domowykosmetyk.pl


Rabat na pierwsze zakupy w sklepie Soul-Farm
Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy za każdy pozostawiony komentarz!
Anonimie, bardzo Cię prosimy, podpisz się imieniem lub nickiem, będzie nam łatwiej Ci odpowiedzieć.

Miłego dnia życzy :-)
ZdrowoNaturalnie.pl

Copyright © 2016 ZdrowoNaturalnie.pl , Blogger