Współpraca

Od kwietnia 2013 roku zajmujemy się prowadzeniem bloga dotyczącego promowania zdrowego trybu życia, ziołolecznictwa, dietetyki oraz rozpowszechniania wiedzy na temat naturalnych kosmetyków. Zajmujemy się szerokim zakresem zagadnień dotyczących medycyny i terapii naturalnej. Interesuje nas innowacyjne podejście do leczenia przy jednoczesnym wspieraniu dawnych metod leczenia. Swoje wpisy opieramy na sprawdzonych informacjach, które często opierają się na fachowej literaturze medycznej oraz wcześniejszej konsultacji z zaprzyjaźnionym lekarzem. Nie leczymy. Nie stawiamy diagnoz. Nie przepisujemy leków. Jedynie wskazujemy drogę i jedną z alternatyw dla tradycyjnej medycyny europejskiej. Staramy się aby ludzie czytając nasze wpisy, każdego dnia pogłębiali swoją wiedzę i byli świadomi, że współczesna farmacja to jeden wielki biznes i nie zawsze wpływa pozytywnie na nasze zdrowie. Pamiętajmy, że leczyć należy przyczyny a nie skutki choroby. 

Nasz blog bardzo szybko rozwija się i doskonale prosperuje. W przeciągu kilkunastu miesięcy udało nam się osiągnąć około tysiąca polubień, z których wielu ludzi należy do naszych gorących fanów, zagląda do nas codziennie i wdaje się w dyskusję, które są bardzo cenne dla nas wszystkich.

Blog prowadzony jest z pasją. Każdy wpis jest dokładnie przemyślany i nic nie dzieje się u nas przypadkowo. Jest on naszym dzieckiem, o które dbamy każdego dnia jak to robią dobrzy rodzice.

Chętnie podejmiemy współpracę z innymi blogami, które tak, jak my interesują się tematyką zdrowia oraz urody. Jesteśmy otwarci na współpracę z klubami fitness, sklepami ze zdrową żywnością, firmami kosmetycznymi, a także jesteśmy otwarci na organizację konkursów i testowanie produktów. Jeśli chcesz promować swoje produkty na naszym blogu, lub w inny sposób nawiązać z Nami współpracę napisz do Nas.

Nie jesteśmy zwolennikami suplementów diety i wciskania ludziom kitu: że bez suplementów nie są w stanie prawidłowo funkcjonować. Nie interesują nas również żadne oferty MLM (Marketingu Sieciowego) i kontrakty z dziwnymi firmami, które kuszą łatwą opcją zysku. Prowadzimy tego bloga całkowicie non-profit.

Jeśli chcesz promować swoje produkty na naszym blogu, masz coś ciekawego do zaoferowania, chciałbyś podzielić się próbkami produktów lub w inny sposób nawiązać z Nami współpracę napisz do Nas korzystająca z kilku dostępnych metod:

- Formularz kontaktowy w zakładce kontakt.
- Poprzez naszego Facebooka 
ZdrowoNaturalnie.pl
- Pisząc maila na modnystyl2013@gmail.com

Znajdziecie nas także na:
Instagramie - mamy tam ponad 900 obserwatorów i ciągle ich przybywa :)
oraz
G+

Lub bezpośrednio dzwoniąc pod jeden z wybranych numerów telefonu:
+48 506 715 343 <<< Najlepiej tutaj :)
+48 510 650 956


Nasz zaufany dietetyk - mgr. Magdalena Wardas

"Nazywam się Magdalena Wardas, z zawodu jestem dietetykiem klinicznym. Studia magisterkie ukończyłam na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Jestem właścicielką, a zarazem dietetyczką w Poradni Dietetycznej Zdrowa Przemiana. Od zawsze interesowała mnie tematyka zdrowej żywności, wpływu poszczególnych składników żywności na nasz organizm. Aktualnie najbardziej interesującą dziedziną jest psychodietetyka. Inne moje zainteresowania to sport, kulinaria, podróże"

Dane kontaktowe:
Tel. 510656067
e-mail.: info@zdrowaprzemiana.pl

Godziny otwarcia

Strumień ( Przychodnia NZOZ METUS )
Środa; Czwartek: 10 - 18

Pawłowice, ul. Gen. Świerczewskiego 17 ( Gabinety Lekarskie SALUS )
Poniedziałek: 10 - 18

Magda przyjmuje w swoich gabinetach w Strumieniu i Pawłowicach. Możecie śmiało zaglądać na jej Facebooka https://www.facebook.com/Poradnia-Dietetyczna-Zdrowa-Przemiana-mgr-Magdalena-Wardas-921907477855076/  :)


Nowe grupa "Kosmetyki naturalnie i nie tylko" !

Zapraszamy również do grupy - Kosmetyki naturalne i nie tylko na Facebooku, gdzie możecie być na bieżąco i dzielić się z nami opinią o swoich ulubionych kosmetykach naturalnych, organicznych, mineralnych, ziołowych oraz wegańskich :) „Autentyczność jest zbiorem decyzji, które podejmujemy każdego dnia. To decyzja, aby się pokazać i być prawdziwym. Decyzja, aby być szczerym. Decyzja, aby pozwolić innym ujrzeć nasze prawdziwe ja.” - Brene Brown

Proszę pamiętać, że nie zasięg decyduje o naszej skuteczności, nie ilość aktywnych użytkowników tylko skuteczność oparta na solidnej jakości. Marketing, który pozwala zajść dalej i ujrzeć więcej. Dla nas nie ma przeszkód, których nie dałoby się rozwiązać i dróg, których nie dałoby się naprostować. Docieramy skutecznie tam, gdzie chcemy dotrzeć. A wszystko inne jest tylko obrazem i opinią innych...

Nie lubimy reklamować i wychwalać produktów, które nie działają. Nie będziemy oszukiwać swoich czytelników, ponieważ ich szanujemy. Nie będziemy wmawiać, że produkt, który testujemy i recenzujemy jest jedyny w swoim rodzaju i wspaniały jeśli nim nie jest...

Dane z Google Analitics na 01.05.2016 r.

Dane ogółem
Ogółem z panelu Bloggera ( Aktualny rekord wyświetleń bloga w jeden dzień )Liczba aktywnych użytkowników:

Osoby odwiedzające Nas według płci:
Osoby odwiedzające Nas według wieku:
Performance na portalach społecznościowych:

Aktualny rekord zasięgu
Blogi i firmy aktualnie współpracujące z Nami:
http://www.wikirose.pl/
Znalezione obrazy dla zapytania kremowo.pl

Znalezione obrazy dla zapytania sache cosmetics
9 komentarzy :

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. Blogerzy godni polecenia, rzetelni i odpowiedzialni.
  Idealni partnerzy do współpracy.

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam współpracować z tymi blogerami. Świetny i błyskawiczny kontakt. Dobre recenzje oraz ładne zdjęcia. Nie jedna firma skorzystała już na współpracy z Nimi :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam Wasze recenzje! Jak Wy to robicie !

  OdpowiedzUsuń
 5. Jest tu tego tak dużo, że nie ogarniam ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Współpraca na 5+ :) rzetelność, terminowość, super kontakt i BARDZO pozytywni ludzie.

  OdpowiedzUsuń
 7. widać dużą wiedzę i blog prowadzony z pasją! obserwuję i podziwiam :)
  Asia
  https://jaknaturalnie.pl

  OdpowiedzUsuń
 8. Spora ta lista:) Tylko pozazdrościć tylu współprac. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za każdy pozostawiony komentarz!
Anonimie, bardzo Cię prosimy, podpisz się imieniem lub nickiem, będzie nam łatwiej Ci odpowiedzieć.

Miłego dnia życzy :-)
ZdrowoNaturalnie.pl

Copyright © 2016 ZdrowoNaturalnie.pl , Blogger