Dzisiaj przedstawiamy Wam zupełną nowość na rynku makijażowym, a jest to podkład 

PODKŁAD IDEALUMI NUDE INGRID. p1090095-6392878 http://www.veronacosmetics.com/ https://www.facebook.com/verona.products.professional

Zapewnienia producenta: Podkład rozświetlający IdealLumi Nude to innowacyjny produkt, który nadaje cerze zdrowy blask tuszując przy tym oznaki zmęczenia. Nowoczesny składnik Luminescineoptycznie spłyca zmarszczki odbijając światło nadając skórze młodzieńczego wyglądu i promienności. Naturalna betainazawarta w składzie stymuluje produkcję kolagenu utrzymując odpowiednie nawilżenie skóry. Działa również fotoochronnie.Kwas hialuronowy o trzech masach cząsteczkowych głęboko i intensywnie nawilża, nadając skórze sprężystości i elastyczności. Witamina E eliminuje wolne rodniki. Obecny w podkładzie filtr SPF 10 chroni skórę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych.

Spośród pięciu dostępnych odcieni wybrałam odcień nr 201.

p1090105-1027714

 Podkład zamknięty jest w szklanej buteleczce wraz z dołączoną pompką. Co najważniejsze pompka nie zacina się. Kolor podkładu idealnie pasuje do mojej jasnej karnacji. Idealnie stapia się z cerą nie tworząc efektu maski. Produkt długo utrzymuje się na twarzy, nie schodzi plamami z twarzy. Wiadomo, że przy mojej tłustej skórze pojawiło się świecenie, ale jest to efekt  nie wady produktu, ale ciepłego i dusznego powietrza, w którym muszę pracować. 

Podkład nakładałam gąbką i utrzymuje się na mojej twarzy cały dzień. Posiada również dobre krycie. 

p1090098-6043260
p1090103-8047549

Jeśli zainteresował was ten produkt to zapraszamy na stronę: http://www.veronacosmetics.com/produkty/podklad-idealumi-nude-ingrid.html  Można go tutaj kupić w niskiej 20 zł cenę za 30 ml produktu. 

AUTOR: ZdrowoNaturalnie.pl

Write Your Review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X