Witajcie kochani. Dzisiaj prezentujemy Wam kolejney naturalny suplement, który dostarcza Wam cennych bakterii probiotycznych. Jest w pełni naturalnym produktem na bazie roślin i ziół produkowanym przez Probiotics Polska. Tym razem będzie to esencja probiotyczna Probiotica zawierająca pożyteczne mikroorganizmy w kompozycji ziołowo-roślinnej. Siadajcie wygodnie i zobaczcie sami.
1-3184978

Probiotica – Pożyteczne mikroorganizmy w kompozycji ziołowo-roślinnej to kompleksowa emulsja probiotyczna, która powstaje w procesie fermentacji ziół oraz roślin wraz z pożytecznymi mikroorganizmami probiotycznymi różnych szczepów. Został przygotowany na bazie 11 żywych i aktywnych biologicznie szczepów bakterii wraz z ich metabolitami.

Dodatkowo sam preparat został wzbogacony ekstraktami z owoców lesnych takich jak jagód, wiśni i granatu, które sprawiają że posiada dużo lepszy smak.

2-2491571

Wszyscy wiemy jak istotną rolę w naszym organizmie pełnią probiotyki, na zewnątrz jak i wewnątrz naszego ciała żyją miliony a może nawet miliardy pożytecznych szczepów bakterii, które pomagają nam na utrzymanie odpowiedniego zdrowia skóry jak i komórek organizmu.

Bakterie występują również obficie w układzie pokarmowym i trawiennym gdzie pomagają rozkładać szczątki organiczne, neutralizować szkodliwe substancje metaboliczne oraz wspierają pracę układu trawiennego. Wszystkie gatunki tworzą dobrze zorganizowany ekosystem, który ułatwia funkcjonowanie organizmu ludzkiego i utrzymanie zdrowia na dłużej.

Dzienne i systematyczne stosowanie preparatu probiotycznego pomaga wzmocnić i odbudować jakość flory bakteryjnej, która nieustannie niszczeje pod wpływem działania stresu jak i antybiotyków powszechnie obecnych w żywności jak i samych lekach.

3-8796077

Skład jak i dokładne opisy preparatu dostępne są na etykietach plastikowej butelki. Skład INCI jest następujący:

“Woda niechlorowana, ekologiczna melasa z trzciny cukrowej, kultury probiotyczne SCD, koncentrat soku z jagód, wiśni i granatów.”

Woda niechlorowana jako naturalny rozpuszczalnik i nośnik substancji czynnych. Dobre środowisko do rozwoju bakterii organicznych. Chlor niszczy życie.

Ekologiczna melasa z trzciny cukorowej jako substancja mocno odżywcza, dostarczająca ogromnych ilości składników odżywczych i witamin, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu oraz pokarmu do rozwoju pożytecznych mikroorganizmów.

Kultury probiotyczne SCD to opatentowany i bardzo złożony kompleks pożytecznych mikroroganizmów, które skutecznie wzmacniają i odbudowują mikroflorę jelitową człowieka.


Koncentrat soku z jagód, wiśni i granatów
sprawia, że smak probiotyku jest przyzwoity, mimo, że nie należy do najprzyjemniejszych.

Nie znajdziemy tutaj ani dodatkowych ilości substancji chemicznych, konserwantów, aromatów, wypełniaczy. Znajdziemy 150 ml, czystej, pełnowartościowej substancji probiotycznej. Skład bardzo nam się podoba i jest całkowicie bezpieczny dla naszego zdrowia.

Wrażenia z użytkowania probiotyku są dość pozytywne. Systematyczne stosowanie probiotyku poprawia pracę układu pokarmowego i wydalniczego. Można go spokojnie stosować jako skuteczna alternatywa dla popularnych, aptecznych probiotyków. Poprawiają się wypróżnienia i ogólne poczucie organizmu.

Probiotyk w cenie 35 zł za 150 ml znajdziecie w sklepie producenta Probiotics Polska. Dostępny jest również wersja o większej pojemności. Znajdziecie go tutaj:

>>> Probiotics Polska – Esencja probiotyczna

Write Your Review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X