Witajcie kochani! Dzisiaj chcemy przedstawić Wam produkty bardzo nietypowe, młodej i dopiero rozwijającej się marki Pure Alchemy, zajmującej się produkcją tajemniczych i mocno magicznych kosmetyków oraz produktów stosowanych w medycynie niekonwencjonalnej. Dzisiaj chcemy poruszyć temat dotyczący pierwiastków w tym głównie monoatomowego złota w leczeniu i profilaktyce człowieka. Złoto i inne pierwiastki szlachetne zawiera właśnie serum ORMUS. Temat bardzo skomplikowany i może brzmieć dość śmiesznie, jednak jest bardzo poważny. Zobaczcie sami.
1-4195506

Czym właściwie jest sam ORMUS? Nigdy wcześniej o nim nie słyszeliśmy i żeby odpowiedzieć sobie na to pytanie, należy cofnąć się do lat 70tych dwudziestego wieku gdy farmer pochodzący z Arizony – David Hudson, zainteresował się inaczej wyglądającym kawałkiem ziemi i zaczął go badać. Jak się okazało, znalazł tam ORMUS, czyli jeden z minerałów należących do grupy platyny. Idąć dalej, ten tajemniczy minerał został odnaleziony w okolicach najbardziej energetycznego miejsca na ziemi tj. Mount Shasta w Północnej Kalifornii. Naukowcy twierdzą, że znajdował się tam i tworzył przez okres co najmniej 200 tysięcy lat. Jest rzadkim minerałem nazywanym przez geologów białym złotem.

Jak twierdził David Hudson, proszek białego złota jest doskonałym przekaźnikiem energii w układzie nerwowym człowieka oraz zapobiega uszkodzeniu łańcuchów DNA. Uważa się, że ma on związek z duchowością człowieka oraz posiada wpływ na pracę naszego mózgu, wzmacnia naszą psychikę i pobudza pracę organizmu. 

Idąc dalej, w mieszaninie proszku białego złota odkryto wiele innych, równie cennych pierwiastków metali szlachetnych takich jak złoto, srebro, żelazo, pallad, platynę, rhodium oraz chrom. Dlatego sam ORMUS jest mieszaniną również tych substancji.

Biały proszek złota może być również wytwarzany w sposób laboratoryjnych i znany jest również pod nazwą “Kamienia Filozoficznego” w środowisku alchemików.

2-8101028

My nie chcemy oceniać na tym etapie rzetelności tych badań. Nie chcemy również ich podważać, w każdej historii jest ziarnko prawdy i prawdą jest, że pojęcie ORMUSu znane jest geologom, którzy zajmują się badaniem gleby oraz skał na naszej ziemi.

Co znajdziemy w składzie ORMUSU?

1. Woda destylowana

2. Cenne pierwiastki metali szlachetnych takie jak:

– złoto, 

– srebro, 

– żelazo, 

– pallad, 

– platynę, 

– rhodium,

– chrom

3. Wyciąg z soli himalajskiej

Dlaczego warto stosować monoatomowe złoto?

Powodów jest co najmniej kilka, i postaramy się je tutaj dla Was zebrać:

1. Pomaga oczyścić umysł i wzmocnić struktury mentalne.

2. Wzbudza w nas pozytywne emocje oraz nastawienie.

3. Pobudza wszystkie zmysły człowieka.

4. Pomaga radzić sobie ze stresem.

5. Pomaga wchodzić w głębszy stan medytacji.

6. Poprawia pracę mózgu i naszą twórczość.

7. Poprawia balans pomiędzy prawą i lewą półkulą naszego mózgu.

8. Poprawia możliwość wyrażania uczuć.

Wszystko brzmi fajnie i tak magicznie. Z punktu widzenia poprawy pracy układu nerwowego wygląda fajnie, jednak pozostałe sfery związane z duchowością, dla Nas osób wierzących są troszkę sprzeczne z naszymi wartościami, które wyznajemy. Dlatego nikogo nie namawiamy, jednak chcemy żebyście wiedzieli, że coś takiego istnieje.

3-3331756

ORMUS prezentuje się bardzo fajnie, zamknięty został w niebieskiej butelce z pipetką. Butelka o pojemności 40 ml. Nie jest go jakoś dużo, jednak powinien wystarczyć Wam na długo 🙂 Podoba nam się, że posiada wygodny aplikator, który pozwala na oszczędne aplikowanie preparatu. Zobaczcie na jego kolor, jak się ładnie prezentuje, posiada lekko brunatną, podchodzącą pod miedź barwę. Cena tego produktu wynosiła aż 107 złotych, ORMUS nie jest tani.

Pure Alchemy oferuje wiele produktów, które znajdziecie obecnie na Allegro. Firma jest młoda i nie posiada jeszcze własnego sklepu więc traktujcie te produkty jako kolekcjonerskie. Wszystko znajdziecie pod tym linkiem:

>>> ORMUS Złoto Monoatomowe 

Write Your Review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X