Miło by było wrócić do tych letnich poranków przepełnionych słońcem i ciepłem za oknem. Niestety, lub stety zbliża nastała już jesień. Dla jednych to ulubiona pora roku dla mnie nie koniecznie. Wolę ciepłe i słoneczne lato. Jednak żeby jesienne poranki były przyjemniejsze QBOX przygotował dla Nas herbatę ze wspomnieniami lata o nazwie: Letni poranekp1180881-2631372

Jestem wielkim smakoszem herbat. Lubię poznawać i próbować nowe smaki herbat. Letni poranek jest idealną herbatą, która smakuje wybornie. To połączenie mojej ulubionej zielonej herbaty z owocami i wyczuwalną w smaku miętą. Obłęd. Takie poranki to lubię. Wtedy czas płynie wolnej i mogę delektować się chwilą. 

Przede wszystkim zielona herbata to skarbnica zdrowia:

– zawiera witaminy B1, B2, K, PP, – składniki mineralne takie, jak: wapń, magnez, żelazo, sód, fosfor, miedź, fluor, mangan, krzem i jod, – chroni przed demencją, – zapobiega paradontozie, – podobno wspomaga odchudzanie, – zawiera związki garbnikowe, lecytynę, kumarynę, flawonoidy, aminokwasy, związki purynowe, alkaloidy, – wspomaga układ krążenia p1180886-8733958

Opisywana herbata jest w saszetce 40 g. Cena takiej herbaty wynosi 20 zł. W zamian dostaniemy liściastą zieloną herbatę Sencha z kawałkami truskawek, cytrusów, mięty pieprzowej, kwiatami słonecznika i liśćmi bambusa. Czysta poezja w kubku lub filiżance. 

Skład tej herbaty jest bardzo prosty i naturalny. Został on umieszczony z tyłu opakowania i przedstawia się następująco:

Skład: zielona herbata Sencha, kawałki truskawek, liście bambusów, mięta pieprzowa, płatki cytrusowe, skórki róży, płatki słonecznika.

p1180888-9656343

Jeśli tęsknisz za latem jesienią, zimą lub wiosną to warto zaopatrzyć się w taką herbatę, która choć trochę przypomni Ci namiastkę lata.

Zielona herbata Letni Poranek

>>Do kupienia w sklepie QBOX

Write Your Review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X