Qbox – Poznaj z nami nowe smaki herbat

Q

Uwielbiam herbaty. Piję je o każdej porze dnia. Dla mnie herbata musi być smaczna, bez żadnej chemii, czy ulepszaczy. Tak od pewnego czasu jestem wierna Qboxowi. O ich herbatach pisał już kiedyś TU. Dzisiaj pora na kolejne wersje smakowe herbat liściastych. 

Tym razem w ramach współpracy z Qbox dostaliśmy pięć dotąd nam nie znanych wersji smakowych herbat oraz zaparzacz. Każda z herbat została zamknięta w 40 gramowe papierowe opakowanie. Z kolei wy możecie kupić te herbaty w zamkniętej puszce. W większym opakowaniu niż nasze. Cena herbat waha się w granicach od 15- 20 zł (za pojedyncze opakowanie). Z tyłu znajdziemy skład oraz opis każdej herbaty liściastej. 

p1130384-1462904

Energia o poranku 

Z serii Good Morning – Energia o Poranku dostaliśmy: herbatę zieloną, herbatę zieloną owocową z dodatkami oraz zieloną –  białą z dodatkami. 

p1130403-4802089

Herbata zielona owocowa z dodatkami

picmonkey2bcollage-7971941W przypadku nagłego i nieoczekiwanego podniesienia ciśnienia wewnętrznego przez osoby trzecie, szybko zaparz kubek tej herbaty i powtarzaj w myślach mantrę:

„Jestem oazą spokoju, wyciszonym kwiatem lotosu na spokojnej tafli jeziora…”

W składzie herbaty znajdziemy mieszankę zielonej herbaty Assam i Sencha, słonecznik, bławatek, róża, mango, rabarbar. 

Herbata jest bardzo smaczna. 

Główny smak: owocowy aromat i smak połączony z delikatnym smakiem i dobroczynnym działaniem zielonej herbaty Assam i Senchy.

Do kupienia TU

Herbata zielona

picmonkey2bcollage-1194914

Uwielbiam zieloną herbatę. Mogę ją pić non stop. Zielona herbata wpływa także korzystnie na nasze zdrowie. Między innymi:

– jest bogata w witaminy B, C, E,

– chroni nasze zęby przed próchnicą,

– wspomaga odchudzanie,

– obniża ciśnienie krwi,

Więcej na temat właściwości zielonej herbaty znajdziecie TU

Jak zapewnia producent: Ten napar otworzy drzwi do świata wewnętrznej harmonii i równowagi.Będziesz mógł poczuć namiastkę buddyjskiego klasztoru, gdzieś wysoko w Nepalu.

Minimalizm zielonej herbaty zaparzonej od rana idealnie pomaga odzyskać świeżość umysłu i przejrzystość myślenia, zbliżając Cię do stanu ZEN

.

Herbata ma delikatny smak. Doskonale smakuje także z dodatkiem cytryny lub miodu. Spróbuj i ty !

Skład: zielona herbata liściasta z prowincji Yunnan.

Do kupienia TU

Herbata zielona biała z dodatkami

picmonkey2bcollage-6396452

Co mówi producent: 

Hinduska święta sylaba, uniwersalny środek do duchowego celu i przeprawa przez ocean świata do brzegu absolutu.Zaparz kubek tej doskonałej gatunkowo szlachetnej białej herbaty i rozpocznij medytację zbliżającą Cię do wewnętrznego JA.

Ommmmm….

W skład herbaty wchodzi mieszanka białej i zielonej herbaty o smaku cytrynowym, liczi, trawa cytrynowa, kwiaty piwonii, kwiaty herbaciane, kawałki prasowanej herbaty.

Głównie wyczuwalny jest tutaj smak cytrusowo – kwiatowy. 

Do kupienia TU

Z serii Five o’clock otrzymaliśmy dwie saszetki czarnej herbaty o nazwie: Truflowa perła oraz Pyszne zjawisko. Obie herbaty były idealne na zimowe wieczory, a ich aromat unosił się w całym mieszkaniu.

Truflowa perła

p1130424-8121829

To czarna deserowa herbata z wyczuwalnym smakiem trufli. Herbata zawiera dodatki takie, jak: łuska kakaowa, orzechy macadamia w karmelu oraz chipsy kokosowe. 

Herbata w smaku ma delikatny orzechowo – czekoladowy smak. 

Skład:

czarna herbata o smaku truflowym, łuska kakaowa, orzechy macadamia w karmelu, chipsy kokosowe.

Do kupienia TU

Pyszne zjawisko

p1130429-8855702

To herbata, która idealnie sprawdziła się na zimowe wieczory. Wanilia, goździki i kardamon – przełamane skórkami cytrynowymi i płatkami róż. To dopiero rarytas. 

W smaku wyczuwalne są przyprawy. 

Skład:

czarna herbata, goździki, kardamon, migdały, wanilia, skórki cytrusów, płatki róży.

Na jaką herbatę masz dzisiaj ochotę?

About the author

Redakcja

Najnowsze wpisy

Najnowsze komentarze

Archiwa

Kategorie

Meta