Dzisiaj zapraszamy na kolejną recenzję kosmetyków  firmy SAITO SPA,  którego dystrybucją zajmuje się firma Magor. Ta recenzja będzie dotyczyć bardzo ekskluzywnego produktu rekomendowanego dla pięciogiazdkowych SPA.Nie są to niestety kosmetyki naturalne. Zawierają substancje, które nie powinny zostać dopuszczone do produkcji kosmetyków.

hydrocrem-2115273

Nawilżający krem do ciała SAITO SPA od samego początku bardzo Nas zaintrygował. Nigdy wcześniej nie spotkaliśmy się z kosmetykami opakowanymi w tak elegancki sposób, a mianowicie w przeźroczyste plastikowe pudełko,  jak porcelanowa lalka. Oprócz tego sama butelka jest szklana, nie zawiera plastiku, dlatego jest bezpieczna w utylizacji lub może zostać wykorzystana ponownie.

Jeśli chodzi o sam kosmetyk i jego pojemnik to jest on całkiem duży i zawiera aż 400 ml różowego kremu do pielęgnacji oraz nawilżenia. Butelka posiada wygodny dozownik, który pozwala na oszczędne aplikowanie kremu.

My akurat otrzymaliśmy od producenta krem o zapachu różanym. W serii tej dostępne są również jeszcze inne zapachy takie, jak: mango, cytryna, kiwi czy czerwony grapefruit. Kremy te należą do lini pielęgnacyjno-kąpielowej.

Hydrokrem  oparty jest na wodzie morskiej, co sprawia, że bardzo szybko się wchłania i pozwala dostarczyć Nam wielu cennych i często brakujących mikroelemetów, które są cenna dla zdrowia i kondycji Naszej skóry.

Krem ten posiada bardzo delikatną strukturę. Nie jest kremem gęstym i nie pozostawia tłustej warstwy. Bardzo łatwo się rozprowadza oraz dokładnie nawilża. Przynosi ulgę nawet bardzo suchej skórze. Może zostać spokojnie zastosowany do masażu.

Zapach tego kosmetyku jest bardzo przyjemny i intensywny. Nie wiem dlaczego, ale kojarzy Nam się z gumą balonową mimo iż producent deklaruje kwiatowy zapach. Aromat unosi bardzo długo i jest trwały. Najlepiej aplikuje się go po kąpieli na noc.

Kosmetyk ten jest produktem ekskluzywnym co oznacza, że nie jest tani. Natomiast jeśli ktoś ceni sobie intensywne nawilżenie oraz długą pielęgnacje to z czystym sumieniem możemy go Wam polecić.

Wszystkie mydełka dostępne są na stronie dystrybutora MAGOR pod podanym adresem: >> http://magor-cosm.pl/oferta/saito-spa-body/hydrokrem-do-ciala.html gdzie znajdziecie dodatkowe informacje dotyczące ich produktów.

X