Salvequick – Plastry dla dzieci i dorosłych

S

Tym razem ta recenzja nie będzie dotyczyć żadnego kosmetyku. Będzie ona dotyczyła popularnych plastrów SALVE QUICK, ktorych dystrybutorem jest firma CEDEROTH http://cederroth.pl/marki/ . Plastry w naszym życiu to rzecz trywialna natomiast są one bardzo przyadtne i warto mieć je zawsze pod ręką.

1-5374106

Plastry SLVEQUICK zaprojektowane zostały w taki sposób, aby można  było je szybko dostosować do każdej rany, w każdej sytuacji. Nie są to plastry zwyczajne, plastry standardowe sprzedawane w aptekach w długich ryzach, które sami musimy sobie przyciąć i dostosować do opatrywanej rany.

Producent sprawił, że sprzedawane przez niego plastry są bardzo innowacyjne, wykonane z wysokiej jakości materiałów, zaprojektowane tak aby skóra mogła oddychać co sprzyja również gojeniu się ran.

2-9929717

Plastry dostępne są w różnych krojach oraz wzorach co sprawia, że są lubiane przez dzieci. My opisujemy tutaj serię plastrów z popularnymi Minionkami. Prezentują się bardzo ładnie i potrafią sprawić radość w nawet najbardziej przykrych sytuacjach skaleczeń czy zadrapań.

Skandynawska firma SALVEQUICK posunęła się również dalej i oprócz standardowych plastrów na odciski oferują w swojej sprzedaży plastry na kurzajki, przeciw odciskom, zapobiegające powstawaniu pęcherzy, plastry nawilżająco-ochronne z aloesem i wiele wiele innych. O wszystkich dostępnych produktach w ich ofercie możecie poczytać tutaj -> http://salvequick.com/pl/

Warto pamiętać, aby posiadać zawsze plastry w swojej domowej apteczce, ponieważ  nigdy nie wiadomo kiedy będą Nam potrzebne.

My wybraliśmy właśnie produkty tej firmy, ponieważ oferuje ona jakość w stosunku do ceny. Opakowanie plastrów tej firmy zawiera kilka sztuk różnych wielkości i kształtów. Dodatkowo zostały stworzone take aby ich zastosowanie było jak najbardziej łatwe.

AUTOR: ZdrowoNaturalnie.pl

About the author

Redakcja

Dodaj komentarz

Najnowsze wpisy

Najnowsze komentarze

Archiwa

Kategorie

Meta