SFD.PL – AllNutrition – 100% PEANUT BUTTER – pełnowartościowe masło orzechowe

S

Witajcie ponownie. Dzisiaj chcemy Wam przedstawić kolejne produkty marki AllNutrition dedykowanej jako dodatek specjalnej diety dla sportowców i ludzi uprawiających systematyczne treningi siłowe. Wszystkie produkty znajdziecie w sklepie dystrybutora SFD.PL. Tym razem jednak chcemy powiedzieć Wam kilka słów odnośnie 100% masła orzechowego, które dostarcza nam cennych składników odżywczych. Warto się nim zainteresować i o nim wiedzieć.

p1190901-2932910

AllNutrition 100% Peanut Butter jest produktem wytarzanym z najlepszej jakości orzechów arachidowych. Dostarcza cennych, nienasyconych kwasów tłuszczowych oraz białek, mikroelementów i witamin niezbędnych do pełnego odżywienia naszego organizmu. Jest ogromnie odżywcze i może być stosowane jako dodatek zróżnicowanej diety sportowca.

Orzechy arachidowe, dzięki dużej zawartości nienasyconych kwasów tłuszczowych, reguluje poziom cholesterolu, chociaż ostatnio Jerzy Zięba mówi dużo na temat mitu cholesterolowego. Dodatkowo chronią przed powstawaniem miażdżycy.

Dodatkowo orzechy obfitują w białko niezbędne do budowania masy mięśniowej oraz regeneracji i odnowy naszego organizmu, Dobrze przyswajalne białko z diety.

Następnie masło orzechowe obfituje w szereg mikroelementów i niezbędnych pierwiastków wymaganych do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. Chodzi tutaj głównie o potas i magnez. p1190907-3033738

Magnez jako jeden z najistotniejszych pierwiastków, niezbędnych do utrzymania prawidłowej kondycji organizmu. Wzmacnia, chroni oraz pobudza pracę układu nerwowego, koi nerwy oraz pomaga łagodniej reagować na stres. Wzmacnia również pracę mięśni w przypadku osób uprawiających sport. Łagodzi chroniczne zmęczenie oraz poprawia samopoczucie. Wzmacnia pracę serca.

Potas pomaga dostarczać cennych składników odżywczych i wymiata szkodliwe resztki przemiany materii. Uczestnicy w metabolizmie białek oraz węglowodanów. Jednak najbardziej istotną rolą potasu jest regulowanie gospodarki wodnej, reguluje ciśnienie krwi, wzmacnia pracę nerek oraz wpływa na dotlenienie całego organizmu.

Dostarcza cennego błonnika pokarmowego, pomaga regulować wypróżnienia, skutecznie oczyszcza jelita ze starych złogów pokarmowych. Chroni przed zaparciami.

Masło orzechowe dostarcza również szeregu witamin. W tym głównie chodzi o witaminę E, która jest w pełni naturalnym i silnym przeciwutleniaczem, który neutralizuje niszczące działanie wolnych rodników i hamuje procesy starzenia się organizmu. Poprawia pamięć oraz koncentrację.

Należy również pamiętać, że masło orzechowe marki AllNutrition jest wolne od szkodliwych składników odżywczych takich jak dodatkowego cukru, soli czy oleju palmowego, który przyczynia się do powstawania miażdżycy. p1190902-2264085

Masło orzechowe jest skutecznym uzupełnieniem naszej codziennej diety. Jest produktem kompleksowym oraz uniwersalnym. Sprawdzi się doskonale jako zamiennik masła w formie smarowidła do kanapek, Może być stosowany również do wypieków lub ciast. 

Nasza opinia o tym produkcie jest bardzo pozytywna. Masło smakuje bardzo fajnie, jest delikatne i przypomina sezamowe tahini prosto z Grecji. Jest delikatne, orzechy arachidowe są mocno wyczuwalne. Dodatkowo masło jest mocno sycące oraz zapychające. Nie da się zjeść dużej ilości masła bo po prostu się zapchamy. Nie należy przesadzać. p1190910-8784247

Produkt znajdziecie w ofercie sklepu SFD.PL w cenie 24 złotych. Naszym zdaniem jak za masło o pojemności 1000 g taka cena nie jest jakoś mega wysoka, jest wręcz niska i na prawdę warto się tym masłem zainteresować. Produkt znajdziecie tutaj:

>>> AllNutrition 100% Peanut Butter 

About the author

Redakcja

Najnowsze wpisy

Najnowsze komentarze

Archiwa

Kategorie

Meta