Witajcie! Dzisiaj chcemy znowu powrócić do specjalistycznych produktów marki AllNutrition, które dedykowane są dla sportowców, atletów oraz osób odchudzających się. Tym razem chcemy przeanalizować dla Was jeden z przyśpieszaczy spalania tłuszczu Brun4All Extreme dostępny w sklepie SFD.PL. Zobaczcie jak wypadł w naszych testach.Burn4All Extreme

marki AllNutrition jest kompleksowym spalaczem tłuszczu opartym na pięciu istotnych ekstraktach roślinnych, które w połączeniu ze sobą tworzą skuteczną oraz synergiczną formułę, która pozwala na skutecznie spalania każdego rodzaju tłuszczu. 1-5231060

Produkt przeznaczony jest dla wszystkich osób, marzących o pięknej i smukłej sylwetce oraz tych, którzy chcą pozbyć się nadmiaru tłuszczu. Pamiętajcie jednak, że nic nie zrobi się samo, nie ma magicznego środka, który schudnie za Nas sam i przez samo suplementowa nie nie pozbędziemy się nadmiaru kilogramów. Dlatego korzystanie ze spalaczy, powinno łączyć się ze zróżnicowaną dietą oraz wysiłkiem fizycznym jakim jest trening.

Dodatkowo produkt został wzbogacony o kofeinę oraz tyrozynę, które dodają energii i siły podczas treningu. Sprawiają, że możemy trenować dużo dłużej i bardziej skutecznie. 2-5961747

Co znajdziemy w składzie produktu?

Dokładny skład produktu opisany został z tyłu opakowania suplementu. My postaramy się teraz po krótce go dla Was przeanalizować, abyśmy mieli pewność, że nie znajdzie się w nim nic złego i szkodliwego.

Ekstrakt z zielonej kawy (Coffea arabica) standaryzowany na 10% kwasów chlorogenowych, otoczka kapsułki: żelatyna, ekstrakt z gorzkiej pomarańczy (Citrus aurantium) standaryzowany na 40% witaminy C oraz 0,25% synefryny, ekstrakt (4:1) z zielonej herbaty (Camellia sinensis), acetyl L-tyrozyna, kofeina bezwodna, ekstrakt z tamaryndowca malabarskiego (Garcinia Cambogia) standaryzowany na 60% kwasu hydroksycytrynowego (HCA), ekstrakt z kakaowca (Theobroma cacao) standaryzowany na 6% teobrominy, substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych, barwnik – dwutlenek tytanu.

Ekstrakt z zielonej kawy pozwala na skuteczne spalanie tłuszczu, podkręcanie naszego metabolizmu, dodatkowo przyśpiesza detoksykację oraz oczyszczanie organizmu. Likwiduje toksyny, które uwalniają się podczas spalania tłuszczu i skutecznie je neutralizuje. Standaryzowany kwasami chlorogenowymi.

Ekstrakt z gorzkiej pomarańczy inaczej kwaśna pomarańcza lub neroli. Dzięki dużej zawartości substancji czynnych pozwala skutecznie zwalczać otyłość oraz przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Poprawia krążenie krwi. Wpływa na rozszerzenie oskrzeli oraz ułatwia oddychanie. Reguluje pracę układu trawiennego i zwalcza zaparcia. Standaryzowany witaminą C.

Ekstrakt z zielonej herbaty znany od wielu lat i obecny w większości spalaczy. Skutecznie poprawia metabolizm tkanki tłuszczowej, przyczynia się do utraty wagi. Dodatkowo oczyszcza organizm z toksyn. Jest potężnym przeciwutleniaczem, neutralizuje działanie wolnych rodników oraz hamuje procesy starzenia się organizmu.

acetyl L-tyrozyna znany jako aminokwas L-tyrozyna. Jest aminokwasem endogennym, który przyśpiesza metabolizm białek. Dodatkowo wykorzystywany jest w suplementach dla sportowców gdyż zwiększa wytrzymałość oraz łagodzi zmęczenie podczas treningu. Dodatkowo jest silnym przeciwutleniaczem.

Kofeina bezwodna dodaje energii i pobudza pracę organizmu. Zmusza organizm do walki, sprawia, żę stajemy się mniej podatni na zmęczenie.

Ekstrakt z tamaryndowca malabarskiego pełni rolę kolejnego i powszechnie znanego spalacza tłuszczu i środka wspomagającego odchudzanie. Dodatkowo wspomaga pracę układu pokarmowego, łagodzi niestrawności i reguluje wypróżnienia. Zwalcza zaparcia. 

Ekstrakt z kakaowca czyli nektaru bogów lub czarnego złota. Znany od lat przez starożytnych Inków, Majów czy Azteków. Dzięki dużej zawartości substancji czynnych kakao skutecznie spala tkankę tłuszczową i pozwala zachować dobrą sylwetkę.

Sole magnezowe kwasów tłuszczowych

jako standardowa substancja przeciwzbrylająca.

Otoczka tabletki wykonana z żelatyny spożywczej.

Dwutlenek tytanu jako barwnik. Odnośnie ostatnie substancji mamy mieszane uczucia. Nie jest do końca bezpieczna w kosmetykach a co dopiero w żywności. Co prawda została dopuszczona do produkcji kosmetyków jak i żywności, jednak wiele źródeł wskazuje na jej szkodliwość. W tym przypadku pełni rolę barwnika, który nie jest tutaj potrzebny ani konieczny.

Skład spalacza wypadł całkiem dobrze

. Znajdziemy tutaj szereg cennych ekstraktów roslinnych, które wykazują silne działanie termogenne i przyczyniajace się do spalania tkanki tłuszczowej oraz walki z nadwagą. Dodatkowo regulują pracę układu pokarmowego i wydalniczego, który jest istotny podczas odchudzania. Są również silnymi przeciwutleniaczmi, które chronią nasz organizm przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Delikatnym minusem jest obecność barwnika, który nie jest tutaj konieczny. 3-8388632

Suplement zamknięty został w standardowym opakowaniu zawierającym dokładnie 120 tabletek. Taka ilość powinna wystarczyć nam na dość długo. Jeśli chodzi o dawkowanie to suplement stosuje się na dwa sposoby, 3 kapsułki przed treningiem lub 3 kapsułki koło godziny 18 w dni bez treningu. Tak na prawdę powinien nam wystarczyć na 40 dni.

Stosowaliśmy spalacz z dużym zaangażowaniem i pasją

. Jednakże trudno jednoznacznie nam stwierdzić czy chudliśmy przez samo zastosowanie spalacza czy głównie przez sam systematyczny trening. Jednak spalacz jest tylko dodatkiem a cała walka z nadwagą opierać się musi na naszej ciężkiej pracy i wytrwałości. 5-1405461

Produkt dostępny w sklepie SFD.PL w cenie 46 złotych. Pamiętajcie jednak, że każdy produkt nie objęty promocją może zostać zakupiony z użyciem naszego kodu rabatowego -10%. Produkt znajdziecie dokładnie tutaj:

>>> AllNutrition Burn4All Extreme 

Write Your Review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X