Od niedawna testujemy preparat antygrzybiczny do dezynfekcji wnętrza obuwia. W tym poście chcielibyśmy się podzielić naszym wrażeniami i spostrzeżeniami ze stosowania tego produktu. p1190085-3452748

Shoes-Te zamknięty jest w małej, poręcznej butelce o pojemności 50 ml. Butelka zawiera wygodny w użyciu atomizer, który ułatwia aplikację produktu. Buteleczka jest tak mała, że bez problemu możemy ją schować do torebki, walizki i zabrać w podróż. 

Butelka jest utrzymana w tonacji zielonej. Nie jest przeźroczysta, więc nie wiemy ile produktu zostało nam do końca. Bez tego również da się żyć i w niczym to nie przeszkadza. 

Parę słów producenta o tym produkcie

Antygrzybiczy preparat do dezynfekcji wnętrza butów Shoes-Te likwiduje grzyby bytujące w bucie, które odpowiadają za brzydki zapach obuwia, przykry zapach potu. Wysoce skuteczny w działaniu. Jedyny taki na rynku. Shoes-Te jest antygrzybiczym płynnym preparatem stosowanym do wnętrza obuwia w opakowaniu typu spray. Skutecznie zwalcza grzyby, dla których buty są miejscem wegetacji, stężony preparat wykazuje działanie biobójcze. Zawiera m.in drobiny srebra co znacznie wydłuża działanie preparatu i zabezpiecza wnętrze butów przed rozwojem grzybów. Antygrzybicze działanie preparatu jest potwierdzone certyfikatem Ministra Zdrowia, dzięki czemu masz pewność że Shoes-Te naprawdę działa skutecznieShoes-Te jest bardzo skuteczny w przeciwieństwie do innych produktów, sprayów, które działają krótko i tylko maskują nieprzyjemny zapach obuwia. Produkt nie powoduje podrażnień skóry.

p1190087-3509664

Jak używać?

Można wyjąć, jeśli się da wkładkę z buta i psiknąć ją ze 3 lub 4 razy + oddzielnie do buta. Ilość psiknięć zależy od wyściółki buta, w przypadku obuwia sportowego( grubsza powierzchnia wchłaniania) należy psiknąć więcej. Należy stosować stopniowo, aby uniknąć zbytniego namoczenia obuwia. Najlepiej stosować wieczorem, a rano już nasze buty będą suche. 

p1190090-4399817

Nie powiedziałabym, że preparat przyjemnie pachnie. Dla mnie przede wszystkim ma działać, czyli neutralizować to, czego w bucie nie powinno być.  Nawet, nawet jestem zadowolona z jego działania. Skutecznie neutralizuje nieprzyjemny zapach i mam nadzieję że również grzyby. Niestety, tego gołym okiem nie da się dostrzec.

p1190091-3819405

Z czym miałam największy problem? 

To ze znalezieniem składu tego produktu. Znalazłam na opakowaniu tylko substancje czynne, którymi są: nadtlenek wodoru, etanol, propan- 2-ol.

Generalnie, produkt cenimy za działanie.

Produkt do kupienia TUTAJ

Cena takiego preparatu wynosi 29 zł 

X