Niestety, sierpień dla niektórych oznacza koniec błogiego lenistwa i powrót do pracy oraz szkoły. Na razie wysokie temperatury za oknem nie przypominają Nam o zbliżającej się jesieni. 

Sierpień powoli dobiega końca, zatem zapraszamy Was na sierpniowy foto mix z Naszego profilu na Instagramie 🙂

Jeśli macie ochotę śledzić Nas na bieżąco to zapraszamy na Nasz profil na Instagramie:

https://instagram.com/zdrowonaturalnie/

Poniżej kilka wybranych zdjęć:

picmonkey2bcollage-7669579

Część zdjęć pochodzi jeszcze z naszego pobytu w Łebie. Bez kwiatów dom i ogród  nie żyje, stąd staramy się, aby znajdowały się w nim kwiaty. Moimi ulubionymi są storczyki. 

Na zdjęciu znalazł się także kadr z ekologicznego targu warzyw i owoców w Łebie. Jeśli ktoś planuje już przyszłoroczne wakacje, to warto rozważyć propozycję naszego polskiego morza i Łeby. Jest tam co robić nawet, jak pada.

picmonkey2bcollage-5324012

Wakacje to czas sezonowych owoców, stąd szkoda nie skorzystać z tego co oferuje nam natura. Uwielbiamy jeżyny, szczególnie te słodkie. Z kolei jeśli szukacie przepisu na sałatkę owocową to zapraszamy TUTAJ😉


Podjęliśmy współpracę z różnymi firmami kosmetycznymi, które oferują w swoim składzie naturalne kosmetyki bez prabenów, SLS oraz innych substancji zapychających. Niektóre firmy kosmetyczne faktycznie oferują naturalne kosmetyki, inne z kolei wprowadziły Nas w błąd. O tym niebawem na blogu. Jeśli chcecie wiedzieć z kim podjęliśmy współpracę zapraszamy do zakładki: WSPÓŁPRACA.

picmonkey2bcollage-8813116

Na pewno kosmetyki naturalne oferują:

– Nacomi

– Make Me Bio

– Fitomed  – recenzja kremów wkrótce

Kosmetyki Magor czekają na razie na swoją kolejkę do testowania:)

AUTOR: ZdrowoNaturalnie.pl

Write Your Review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X