Śnieżny Lotos – Ziołowe wkładki higieniczne o działaniu antybakteryjnym

Ś

W dzisiejszym poznacie wkładki higieniczne o nazwie Śnieżny Lotos. Od tradycyjnych wkładek różnią się tym, że posiadają działanie antybakteryjne, pomagają eliminować infekcje, dyskomfort, pieczenie, swędzenie, podrażnienia oraz nieprzyjemny zapach miejsc intymnych u kobiet, ale to nie wszystkie ich zalety. p1220216-2745417

Opakowanie

Ziołowe wkładki higieniczne o działaniu antybakteryjnym otrzymujemy w kartonowym pudełeczku, z którego możemy wyczytać opis, cel stosowania wkładek oraz skład. Wewnątrz opakowania znajdziemy ulotkę informacyjną oraz 6 wkładek higienicznych. Zapakowanych hermetycznie. Każda wkładka zapakowana jest osobno w szczelną osłonkę z tworzywa sztucznego.

p1220220-1656363

Oto co czeka na Nas wewnątrz pudełka:

p1220223-4597392

Wygląd wkładki

p1220226-8119231

Wkładka higieniczna jest koloru białego. Na wkładce widoczny jest charakterystyczny, wytłoczony wzór. Wkładka wypełniona jest sypką substancją. W jej zewnętrznej części znajduje się samoprzylepne mocowanie zabezpieczone papierem. 

p1220228-8903779

Zapach wkładki jest wyraźny, nie należy do najmilszych zapachów. Być może jest to wynikiem surowców znajdujących się w składzie.

Dla kogo są polecane wkładki Śnieżny Lotos?

Wkładki higieniczne w szczególności polecana są kobietom ze skłonnością do pieczenia, świądu, upławów, infekcji miejsc intymnych.

Przeciwwskazania do stosowania

 – ciąża,

– poważne choroby ginekologiczne,

– stosowanie leków dopochwowych.

Skład

Wkładki higieniczne zostały przebadane dermatologiczne. Co jest potwierdzone badaniami dostępnymi TU.

W skład wkładek wchodzi: 

wkładka bawełniana, saussurea involucrata, Naturalne ekstrakty ziołowe

Saussurea Involucrata  –  Snow lotus: używana przy łagodzeniu problemów ginekologicznych (miedzy innymi bolesne i nieregularne miesiączkowanie, ból poporodowy). Dodatkowo jest pomocna przy eliminacji infekcji oraz dyskomfortu i świądu miejsc intymnych.

W skład ekstraktu ziołowego wchodzi:

Sophora flavescens (szupin), który wykazuje działanie przeciwzapalne. Jest pomocny przy infekcjach układu moczowego, świerzbu, czy grzybicy.

Roślina Cnidium Monnieri (L.) Cuss, która posiada działanie przeciwświądowe, antyalergiczne, przeciwbakteryjne, przeciwgrzybiczne. Wyciąg z tej rośliny stosuje się w przypadku dolegliwości układu moczowego, upławów, chorób skóry. 

Fructus Kochiae scopariae,

posiada właściwości przeciwgrzybiczne i przeciwświądowe. Wyciąg stoswany jest przy  przy chorobach ginekologicznych, przy infekcjach układu moczowego, świerzb, świąd, egzemy.

Borneol

p1220230-8954595

Wkładki posiadają delikatną powierzchnię. Mają delikatną osłonkę, którą w bardzo łatwy sposób odklejają się od wkładki. Z łatwością w całości przyklejają się do bielizny, a ich przyczepność jest zadowalająca. Są zdecydowanie chłonniejsze od tych, które dostępne są na rynku. Zapach, choć jest wyraźny i nieco intensywny to nie przeszkadzał w użytkowaniu. Wkładki doskonale radziły sobie z nieprzyjemnym zapachem. W sposób znakomity go neutralizowały. Nie spowodowały podrażnień miejsc intymnych, zmniejszały świąd i upławy. Zaskoczeniem dla niektórych może być pojawienie się żółtego nalotu na wkładce, ale spokojnie jest to wynikiem uwalniania się ekstraktu ziołowego. Wkładki są bardzo wydajne i higieniczne, ponieważ wystarczają na cały dzień. Na początku stosowania wkładki może pojawić się wzrost wydzieliny pochwowej.  

Wkładki są na pewno idealnym rozwiązaniem dla kobiet przed menstruacją, napięciem przedmiesiączkowym, a także dla kobiet zmagających się z zakażeniem grzybiczym, czy też chcących się czuć pewnie i komfortowo przez cały dzień.

Jeśli coś jest dla was nadal nie jasne to odsyłam na stronę Śniezny Lotos

Co sądzicie o takich wkładkach? Czekam na wasze komentarze pod postem. 

AUTOR: ZdrowoNaturalnie.pl

About the author

Redakcja

Dodaj komentarz

Najnowsze wpisy

Najnowsze komentarze

Archiwa

Kategorie

Meta