Srebro które leczy

S

Na przełomie XIX i XX wieku srebro koloidalne miało duże znaczenie w medycynie, lecz ze zbiegiem czasu zaczęto o nim zapominać. Przyjrzyjmy się mu bliżej:)

Srebro

to jeden z pierwiastków występujących w skorupie ziemskiej. Jest białym metalem o doskonałej przewodności elektrycznej i termicznej. W przyrodzie występuje w stanie wolnym oraz stałym.

Srebro koloidalne jest bardzo uniwersalnym lekarstwem bez praktycznie żadnych skutków ubocznych i działań niepożądanych.

Jest środkiem wzmacniającym nasz układ odpornościowy, ma właściwości bakteriobójcze, pełni rolę antybiotyku, zwalcza różnorodne wirusy i grzyby.
Działa z ogromną szybkością gdyż już po kilku minutach powoduje śmierć zarazków i pasożytów zawartych w naszym organizmie przy czym pożyteczne bakterie występujące w jelicie grubym człowieka nie zostają przez nie zabite. Wchłania się przez limfę i jest przez nią roznoszone.
Do podstawowych chorób, które mogą być leczone przez srebro należą schorzenia oczu, dróg oddechowych, skóry, układu nerwowego, wysypek, alergii, uczuleń. Jest środkiem, który nie zaszkodzi a zawsze może na coś pomóc.

Istnieje możliwość przedawkowania srebra co powoduje powstanie choroby zwanej argyrią, która objawia się nieodwracalną zmianą koloru skóry na niebiesko-szary.

Oprócz zastosowania medycznego srebro znajduje liczne zastosowanie w przemyśle. Dzisiejsze badania są wynikiem spostrzeżeń naszych przodków, którzy od dawna cenili lecznicze właściwości srebra. Zalecane jest również noszenie srebrnej biżuterii, łańcuszków, pierścionków, kolczyków które działają pozytywnie na naszą skórę pod warunkiem, że biżuteria wykonana jest z prawdziwego srebra, a nie podrabianego.

Musimy również pamiętać, że cena srebra koloidalnego w dzisiejszych czasach waha się od 15 złotych do nawet kilkuset.

Jeśli chorujecie na chorobę, której żaden lekarz nie potrafi zaradzić bardzo polecam państwu srebro koloidalne po wcześniejszej konsultacji z lekarzem, które może okazać się skutecznym lekarstwem 🙂 zastosowanie-srebra-w-przemysle5-5405040

About the author

Redakcja

Najnowsze wpisy

Najnowsze komentarze

Archiwa

Kategorie

Meta