Witajcie kochani! Dzisiaj chcemy zaprezentować Wam kompletną nowość i całkowitą bombę, która nie jest za bardzo znana w Polsce, gdyż produkowana jest przez Panią Anelie na Ukrainie. Tym razem będzie to ręcznie robione, naturalne, delikatne mydło do higieny intymnej marki Suemade. Zobaczcie dlaczego warto się nim zainteresować.
1-2636658

Wszyscy na pewno doskonale wiemy, dlaczego codzienna higiena intymna naszych narządów płciowych jest tak istotna. Przyczyn jest wiele i nie mówimy tutaj tylko i wyłącznie o chorobach, które poprzez brak higieny mogą zostać wywołane ale o atrakcyjności seksualnej partnera, rzeczy równie ważnej, bo chcemy kochać się przyjemnie a nie w brudzie 🙂

Mydło do higieny intymnej nadaje się do codziennego użytku, nie podrażnia wrażliwej skóry oraz błon śluzowych, ma kojący, antyseptyczne i regenerujące właściwości. Posiada odpowiednie pH, przyjazne dla naszej skóry oraz miejsc intymnych.

Pozwala skutecznie wyeliminować świąd, zaczerwienienia, podrażnienia skórne, pozwala zachować odpowiednią świeżość oraz higienę miejsc intymnych. Dodatkowo skutecznie chroni przed chorobami wirusowymi oraz zmianami grzybiczymi.

Produkt jest w pełni naturalny, produkowany ręcznie z odpowiednio wyselekcjonowanych składników oraz surowców. Składy produktów Suemade są proste i przyjazne dla naszej skóry. Na próżno szukać tutaj szkodliwych składników chemicznych.

2-1294428

Niestety jest to produkt dedykowany na rynek Ukraiński, dlatego wszystkie etykiety opisane są również w ich rodzimym języku, dlatego postaramy się go dla Was przetłumaczyć. Jedynie skład INCI produktu jest dla Nas zrozumiały i prezentuje się następująco:

“oliwa z oliwek, woda lawendowa, wywar z korzenia marzanny, olejek eteryczny lawendowy”

Oliwa z oliwek jest mocno odżywcza. Dostarcza wielu cennych tłuszczy w tym tych egzogennych, których Nasz organizm nie jest sobie w stanie sam wytworzyć oraz witamin. Witaminy wnikają w głąb skóry i wzmacniają ją, nadając promienny wygląd. Wygładza również powierzchnie skóry i sprawia, że staje się delikatna i aksamitna. Dzięki dużej zawartości witaminy F, skóra zachowuje nawilżenie przez bardzo długi czas. Wspomaga regenerację skóry i zapobiega przed nadmiernym rogowaceniem naskórka. Reguluje pracę gruczołów łojowych. Wykazuje właściwości przeciwzapalne. Oliwa z oliwek zawiera skwalen, który swoją budową jest zbliżony do ludzkiego sebum, dlatego wspomaga i chroni naturalną powłokę lipidową skóry.

Olejek lawendowy (Lavendula Augustifolia Oil) wykazuje silne działanie antyseptyczne i przeciwzapalne. Pomocny w leczeniu trądziku i zalecany dla cery tłustej. Nie należy stosować w przypadku kobiet w ciąży.

Woda lawendowa jako naturalny rozpuszczalnik i uzupełnienie kompozycji zapachowej.

Wywar z korzenia marzanny barwierskiej jako naturalny barwnik czerwony pozyskiwany bezpośrednio z rośliny zielnej.

Zobaczcie na ten skład, jaki on prosty, podobny jak w przypadku czarnego mydła. Znajdziemy w nim jeden olej, wodę lawendową, wywar z korzenia marzanny oraz olejek eteryczny lawendowy jako pełny składnik kompozycji zapachowej. Nawet barwnik jest naturalny!

3-5565483

Oooooooooj zobaczcie jakie ono jest piękne, takie czerwone, takie wspaniałe i mocno żelowe. Nabiera się go dość trudno a później delikatnie rozprowadza na skórze z odrobioną wody, lub bezpośrednio na gąbce. Fajnie się ciągnie jak prawdziwe mydło czarne.

Zapach mydła jest lekko lawendowy i bardzo specyficzny. Nie każdemu może odpowiadać, jednak sama lawenda wykazuje tutaj silne antyseptyczne i łagodzące właściwości, dlatego jest bardzo ważnym składnikiem receptury.

Mydełko delikatnie się pieni, nie znajdziecie w nim mocnych detergentów, szczerze mówiąc nie ma tutaj praktycznie żadnych detergentów, oprócz naturalnie zmydlonych tłuszczy. Jest delikatne dla skóry, nie powoduje podrażnień ani wysypek. Pozwala na dokładne domycie okolic intymnych.

Jeśli chodzi o koszt mydla oraz dostępność to znajdziecie go w sklepie producenta Suemade w cenie 159 UAH (Ukraińska Hrywa) czyli około 25 złotych. Cena nie jest wysoka i jest mocno zbliżona do naszych krajowych mydeł do higieny intymnej. Dostępność cały czas przez internet. Znajdziecie go tutaj:

>>> Delikatne mydło do higieny intymnej 

Write Your Review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X