Witajcie kochani ponownie. Dzisiaj przedstawiamy Wam kolejny produkt marki Trawiaste. Tym razem chcemy przedstawić Wam balsam do ciała z igliwiem oraz skórką pomarańczy. Jak się sprawdził? Zobaczcie sami.
1-7191288

Balsam do ciała z igliwiem i skórką pomarańczy jest produktem o wyjątkowo lekkiej i przyjaznej dla skóry konsystencji. Doskonale nawilża, szybko się wchłania i nie pozostawia na skórze tłustego filmu, który może być czasami uciążliwy. 

Dodatkowo balsam pobudza mikrokrążenie. Dostarcza skórze cennych składników odżywczych, poprawia jej wytrzymałość oraz wygląd, wygładza jej powierzchnie.

Produkt nie barwi ubrań 🙂

2-8378392

Balsam posiada dość długi, ale ciekawy skład. Szkoda, że nie znajdziemy go na stronie producenta, a na samej etykiecie produktu jest dość słabo widoczny, jednak wszystko z czasem się poprawi 🙂 W składzie produktu znajdziemy surowce takie, jak:

Surowy ekstrakt z igliwia doskonale kondycjonuje i łagodzi podrażnienia skóry.

Surowe masło kakaowe odżywia, pielęgnuje i nawilża naszą skóre, przyśpiesza regenrację.

Olej z nasion słonecznika doskonale pielęgnuje i nawilża.

Surowe masło shea karite odżywia, pielęgnuje i nawilża naszą skóre, przyśpiesza regenrację.

Skórka pomarańczy wykazuje działąnie antyseptyczne i pobudza mikrokrążenie.

Ester alkoholu cetylowego i kwasów tłuszczowych oliwek jest naturalnym emolientem.

Monoleinian sorbitolu z oliwek jest stabilizatorem emulsji.

Guma ksantamowa regulator lepkości oraz konsystencji balsamu.

Olejek różany wykazuje działanie antyseptyczne, pobudzające krążenie i ładnie pachnie.

Kwas salicylowy należy do grupy kwasów BHA, usuwa martwy naskórek i pomaga odbudować go na skórze na nowo. Zwalcza zmiany trądzikowe.

Po raz kolejny jestemy bardzo mocno zaskoczeni jakością składu tego balsamu. Chociaz w przypadku marki Trawiaste, nie jest to dla Nas dużym zaskoczeniem. Ich produkty po prostu posiadają bardzo dobry skład i nie można tego podważać 🙂

3-9650102

Zobaczcie jak go dużo w tym słoiku, widać, że wlewany jest do słoika ręcznie i fajnie prezentuje się w dużym, ciężkim i zamykanym jak ogórki weku 🙂

4-2472037

Jego konsystencja jest bardzo lekka, wodnista i bardzo ładnie wchłania się w skórę. Faktycznie nie pozostawia na skórze tłustego filmu i pachnie bardzo ładnie.

5-6969351

Słoik balsamu o pojemności 200 g w cenie 95 zł znajdziecie w sklepie producenta Trawiaste. Oj w przypadku tego balsamu musimy przyznać, że cena jest lekko zaporowa, ale patrząc na skład naszym zdaniem warto. Produkt znajdziecie tutaj:

>>> Balsam do ciała z igliwiem i skórką pomarańczy 

Write Your Review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X