O dobrym podkładzie marki Veronacosmetics pisałam Wam ostatnio TUTAJ. Dzisiaj przyszła pora na opis tuszu pogrubiającego rzęsy Lash Artiste.

Jeśli chcecie dowiedzieć się o innych kosmetykach tej marki, to zapraszam TUTAJ  oraz na fanpage marki na FB: TUTAJ

Do wyboru miałam trzy tusze: maskarę wielofunkcyjną, maskarę wodoodporną oraz maskarę pogrubiającą. Wybrałam tą ostatnią, ponieważ moje rzęsy są słabe i rzadkie i potrzebują pogrubienia. 

p1090113-5550168

Zapewnienia producenta: 

Lash Artiste Volume INGRID to ekstremalnie pogrubiająca maskara, która gwarantuje rzęsom maksymalną objętość oraz intensywnie czarny kolor. Rewolucyjna formuła z zawartością naturalnych wosków utrzymuje rzęsy w doskonałej kondycji, bez obciążania. Ultra nowoczesna, silikonowa szczoteczka doskonale rozdziela i perfekcyjnie podkreśla włoski, gwarantując im przy tym wyrazisty, artystyczny efekt maksymalnego pogrubienia. Sztuka makijażu rzęs z efektem objętości od dziś opanowana do perfekcji.

Sposób użycia: Malować rzęsy ruchem zygzakowatym. Czynność powtórzyć dla mocniejszego efektu.


Tusz opakowany jest w ładnym, przyciągającym wzrok klasycznym czarnym opakowaniu z białymi napisami. Tusz jest koloru czarnego i mieści 12 ml. 

Tusz posiada szczoteczkę silikonową, którą najbardziej lubią moje rzęsy. Szczoteczka jest giętka i elastyczna. Kształtem przypomina stożek lub szpiczastą górę. Włoski szczoteczki są bardzo krótkie, stąd dobrze aplikuje się tusz na rzęsach. 

p1090207-8758441

Tusz zaskoczył mnie bardzo pozytywnie. Utrzymuje się on cały dzień, nie osypuje się. Tusz można byłoby porównać do tych tuszy z górnych półek. Jedyną wadą tego tuszu może być minimalne sklejanie rzęs, ale jest mu to wybaczone, ponieważ efekt na rzęsach jest spektakularny. 

Znacie markę VeronaCosmetics i jej kosmetyki?

AUTOR: ZdrowoNaturalnie.pl

Write Your Review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X