Od kwietnia 2013 roku zajmujemy się prowadzeniem bloga dotyczącego promowania zdrowego trybu życia, ziołolecznictwa, dietetyki oraz rozpowszechniania wiedzy na temat naturalnych kosmetyków. Zajmujemy się szerokim zakresem zagadnień dotyczących medycyny i terapii naturalnej. Interesuje nas innowacyjne podejście do leczenia przy jednoczesnym wspieraniu dawnych metod leczenia. Swoje wpisy opieramy na sprawdzonych informacjach, które często opierają się na fachowej literaturze medycznej oraz wcześniejszej konsultacji z zaprzyjaźnionym lekarzem. Nie leczymy. Nie stawiamy diagnoz. Nie przepisujemy leków. Jedynie wskazujemy drogę i jedną z alternatyw dla tradycyjnej medycyny europejskiej. Staramy się aby ludzie czytając nasze wpisy, każdego dnia pogłębiali swoją wiedzę i byli świadomi, że współczesna farmacja to jeden wielki biznes i nie zawsze wpływa pozytywnie na nasze zdrowie. Pamiętajmy, że leczyć należy przyczyny a nie skutki choroby. 

Nasz blog bardzo szybko rozwija się i doskonale prosperuje. W przeciągu kilkunastu miesięcy udało nam się osiągnąć około tysiąca polubień, z których wielu ludzi należy do naszych gorących fanów, zagląda do nas codziennie i wdaje się w dyskusję, które są bardzo cenne dla nas wszystkich.

Blog prowadzony jest z pasją. Każdy wpis jest dokładnie przemyślany i nic nie dzieje się u nas przypadkowo. Jest on naszym dzieckiem, o które dbamy każdego dnia jak to robią dobrzy rodzice.

Chętnie podejmiemy współpracę z innymi blogami, które tak, jak my interesują się tematyką zdrowia oraz urody. Jesteśmy otwarci na współpracę z klubami fitness, sklepami ze zdrową żywnością, firmami kosmetycznymi, a także jesteśmy otwarci na organizację konkursów i testowanie produktów. Jeśli chcesz promować swoje produkty na naszym blogu, lub w inny sposób nawiązać z Nami współpracę napisz do Nas.

Nie jesteśmy zwolennikami suplementów diety i wciskania ludziom kitu: że bez suplementów nie są w stanie prawidłowo funkcjonować. Nie interesują nas również żadne oferty MLM (Marketingu Sieciowego) i kontrakty z dziwnymi firmami, które kuszą łatwą opcją zysku. Prowadzimy tego bloga całkowicie non-profit.

Jeśli chcesz promować swoje produkty na naszym blogu, masz coś ciekawego do zaoferowania, chciałbyś podzielić się próbkami produktów lub w inny sposób nawiązać z Nami współpracę napisz do Nas korzystająca z kilku dostępnych metod:

– Formularz kontaktowy w zakładce kontakt.

– Pisząc maila na modnystyl2013@gmail.com

Znajdziecie nas także na:
Instagramie – mamy tam ponad 900 obserwatorów i ciągle ich przybywa 🙂 oraz

G+

Lub bezpośrednio dzwoniąc pod jeden z wybranych numerów telefonu:

+48 506 715 343

Write Your Review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X