Tym razem nie dzielimy się z wami recenzją kosmetyku, tylko książki. Nie byle jakiej, bo z przepisami na pyszne, zdrowe słodkości.  Wszyscy uwielbiają jeść, jemy dużo, jemy codziennie, jemy wzrokiem, nasze posiłki muszą nie tylko smakować ale również ładnie wyglądać. Jednak czy jemy zdrowo? Sami odpowiedzcie sobie na to pytanie. Ta książka jest zbiorem przepisów na każdą okazję 🙂p1240570-9570551

“Zdrowe słodkości na każdą porę dnia”

Autor: Katarzyna Maciejko-Zielińska

Liczba stron: 232

Wydawnictwo: Edgard, 2016
Oprawa: twarda
Cena: 44,90 zł

Katarzyna Maciejko-Zielińska

jest fotografką kulinarną i blogerką. Od 4 lat z powodzeniem prowadzi blog Slodkiefantazje.pl. Jej przepisy nie tylko smakują, ale także smakowicie wyglądają na fotografiach. Można nawet wysunąć wniosek, że wpierw jedzą oczy, a potem brzuch.

Książka jest idealna dla osób, które uwielbiają słodkości i nie potrafią z nich zrezygnować, ale jednak chcą się zdrowo odżywiać i wyglądać atrakcyjnie. 

W tej książce poznacie pyszne pomysły na smaczne i zdrowe: śniadania, drugie śniadania, przekąski, obiady, podwieczorki i kolacje. Autorka w tej książce podała proste przepisy ze zdrowych i świeżych owoców, nie tylko sezonowych, bakalii, zbóż – bez białego cukru, białej mąki i szkodliwych, przetworzonych tłuszczów. W sumie w książce znajdziemy 100 piękne zilustrowanych przepisów, których wykonanie nie zajmuje nam dużo czasu i jest dziecinnie łatwe. Składniki użyte w przepisach nie są skomplikowane. Dostaniemy je w sklepach ogólnodostępnych, więc nie będziemy tracić czasu na ich szukanie. Zdjęcia wykonanych potraw w książce są tak pięknie zrobione, że marzyłoby się nam żeby te potrawy wyskoczyły z książki wprost na nasz stolik. 

Zobaczcie na filmik, w którym pokazuje jaka jest zawartość książki:

Książkę Zdrowe słodkości na każdą porę dnia

Dajcie znać czy książka Wam się podoba, a może już ją macie? Lubicie jeść dobrze i zdrowo jednocześnie? Jeśli poszukujecie podobnych przepisó to w tej książce znajdziecie na pewno coś interesującego. Polecamy!

AUTOR: ZdrowoNaturalnie.pl

Write Your Review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X