Hagi to polska marka kosmetyków naturalnych, która już od dłuższego czasu mnie intrygowała. Przyjrzałam się bliżej kosmetykom tej marki na targach Ekotyki w Krakowie. Powiem zaintrygowały mnie. Moją przygodę z tą marką rozpoczynam od świecy sojowej o nieziemskim zapachu korzennej pomarańczy.

sony-dsc-110

Okres jesienno-zimowy to dobry czas na aromaterapię oraz  długie wieczory przy świecach. Wieczory są coraz dłuższe, coraz szybciej się ciemni. Świece kojarzą mi się z przemijaniem, upływającym czasem. Ich zapach przypomina mi szczęśliwe chwile spędzone z rodzinom. W tym przypadku zapach świecy przypomina mi zbliżające się Święta Bożego Narodzenia. Zapach mandarynki, pomarańczy kojarzy się właśnie z tym czasem. 

sony-dsc-111

Świeca o wadze 230 gram zamknięta została w przeźroczystym słoiku wykonanym z grubego szkła zakręcanym na zakrętkę. Słoik po zużyciu świecy można praktycznie wykorzystać. Z resztą świeca zamknięta  w takim szklanym słoiku jest pięknym elementem dekoracji każdego pomieszczenia. sony-dsc-112 Świeca, jak wszystkie inne produkty tej marki została wykonana ręcznie. Jej główną zaletą jest to, że wykonana została z ekologicznego wosku sojowego. Wystarcza na bardzo długi czas. Pali się około  35 godzin. Umila jesienno-zimowe wieczory. sony-dsc-113 Piękny zapach, który unosi się w mieszkaniu świeca zawdzięcza olejkom eterycznym z pomarańczy, goździka, cynamonu i mandarynki. Hmmm… po zapaleniu takiej świecy Święta są tuż, tuż 🙂 Świeca nie wydziela sztucznych toksyn. Pali się długo i przyjemnie pachnie.

Cena: 44,00 zł

Skład: 

ekologiczny wosk sojowy, naturalne olejki eteryczne z pomarańczy, goździka, cynamonu i mandarynki

Świeca sojowa

>>Dostępna w sklepie Hagi

Write Your Review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X